Durere in dreapta sus la incheietura piciorului cu abdomenul

02-05-2013
alextm234
Nu este medic/terapeut
alextm234
Va rog ajutati-ma, de vreo 9-10 zile am o durere in dreapta piciorului sus de tot, la incheietura cu partea abdominala, cand ridic piciorul sau uneori putin cand merg...va rog mentionez am 12 ani, 28 kg, 136 cm, nu practic niciun sport, dar recunosc ca alerg foarte mult afara, foarte agitat, chef de fotbal intr-una.acuma mentionez ca mi-a mai crescut putin durerea pentru ca ieri am alergat foarte foarte mult...este ceva grav?astept raspuns, deci mentionez inca odata:DURERE IN PARTEA DREAPTA SUS DE TOT A PICIORULUI la incheietura cu abdomenul, mentionez cand am fost mai mic(mic de tot)am fost operat de hidrocel.Este ceva grav?astept deocamdata parerile voastre.
2 comentarii
0
02-05-2013, ora 09:19
Dr. Marcovici Tamara-Marcela
Pediatrie, Timisoara
Dr. Marcovici Tamara-Marcela
Buna dimineata. Trebuie sa fii examinat de medic. Apeleaza la medicul de familie sau la Unitatea de primiri urgente. Faptul ca durerea s-a accuentuat este relevant pentru progresia procesului patologic. Astept sa ma informezi cu privire la rezultatul examinarii medicale. Multa sanatate!
0
02-05-2013, ora 09:42
alextm234
Nu este medic/terapeut
alextm234
Bine dar imi puteti da o informatie ceva in legatura cu problema mea?O suspiciune despre vreo afectiune ceva...Ce credeti dv. ca este, inainte sa merg la medicul de familie
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.