Durere de burta de la emotii

07-10-2015
andrrra_
Nu este medic/terapeut
andrrra_
Buna, tuturor. Pana acum niciodata nu am avut emotii prea mari sau sa reactionez cumva daca as avea emotii. De cateva zile, si daca primesc un anumit mesaj incepe sa ma doara burta foarte tare si imi bate inima. Nu ma simt bine deloc.Am avut aceasta stare la mai multe persoane.Nu stiu ce se intampla.
3 comentarii
0
07-10-2015, ora 22:06
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Buna ziua, ceea ce descrieti par niste simptome de anxietate. S-a intamplat ceva in ultimele zile? Sau exista vreun eveniment important ce urmeaza sa aibe loc? S-a schimbat in vreun fel (important) viata Dumneavoastra in ultimul timp? Despre ce fel de mesaj este vorba?

Valentin Pescaru
psiholog clinician-psihoterapeut-sexolog
0
07-10-2015, ora 22:11
andrrra_
Nu este medic/terapeut
andrrra_
In ultimele zile am aflat un mare secret al unei persoane din familia mea si am ramas socata.
0
07-10-2015, ora 22:18
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Aveti raspunsul. Socul este cel care a produs aceste simptome, aratand de fapt cat de mult v-a influentat. Daca lucrurile continua va recomand sa discutati cu cineva, de preferat cu un psiholog, adica sa incercati sa "descarcati" ceea ce se afla in Dumneavoastra.

Valentin Pescaru
psiholog clinician-psihoterapeut-sexolog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul