Dupa operatia de torsiune testiculara, ajutor

16-05-2013
Ascendent
Nu este medic/terapeut
Ascendent
Buna ziua, numele meu este Marius si am 18 ani.Am fost operat de curand mai exact de 4 zile de torsiune testiculara la testicolul drept, in fine ma cusut nu e problema. Dar nu mia spus nimic, dupa cat timp vin la scos atele cu care ma cusut, dau cu rivanol sau apa oxigenata sau cv de genu..spunetimi si mie ce sa fac..si apropo azi a venit iubita la mine.. si sa jucat cu mine.. mi-a bagat penisul in vaginul ei de cateva ori si am o durere mica la testicolul drept mam uitat si am vazut ca nu sa desfacut operatia.. orcum nu neam zdruncinat sau cv de genu :)) dar de acuma nu mai fac prostia asta.. credeti ca e cv grav ca ma doare umpic?.Astept raspunsuri.. cu ce sa ma dau pe taietura.. ca am auzit ca apa oxigenata afecteaza timpul de vindecare a taieturii din cauza ca nu se mai formeaza coaja la rana..astept raspunsuri multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: