Dupa operatia de torsiune testiculara!

21-11-2013
Ascendent
Nu este medic/terapeut
Ascendent
Buna ziua am avut o operatie de torsiune testiculara cred ca am un an de atuncia, problema e ca de ieri mi-sa umflat testicoul care a fost operat si am aceia durere pe care o avea si inainte de operatie, mi-am facut programare ma duc la doctor dar am doar o intrebare..mai e vreun risc sa pierd testicolul? avand in vedere ca am fost operat si mila cusut de scrot.. de precizat este umflat se observa ca e umflat, tot ce ma intereseaza este daca e vreun risc sa pierd testicolul sau..mai exact dc sa umflat iara si am durere desi eu am fost operat de torsiune testiculara..
2 comentarii
0
21-11-2013, ora 11:28
nebunel
Nu este medic/terapeut
nebunel
sa aveti o zi buna ma scuzasi am gresit pagina
0
15-02-2021, ora 15:31
locyn72
Nu este medic/terapeut
locyn72
Buna ziua,
Am vazut postarea ID Ascendent si v as ruga si eu sa ma lamuriti cu un lucru deoarece medicii din Constanta nu m au lamurit
Baiatul meu in varsta de 16 ani a fost operat si i s a scos un testicul.Am auzit de operatia de coasere in scrot a testiculului ramas si am intrebat doi doctori si ei mi au zis ca nu recomanda operatia deoarece poate avea probleme mai tarziu insensul ca poate sa il doara mai mereu sau sa nu poata avea copii.
Am vazut ca tu ai operatie de coasere in scrot si vroiam sa intreb cum te simti.
Ma scuzi de deranj si in eventualitatea unui raspuns, iti multumesc anticipat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: