Dr. Cristian Nitescu vs Dr. Carmen Giuglea (implant mamar)

22-11-2011
lavinial
Nu este medic/terapeut
lavinial
Buna tuturor! M-am hotarat in a apela la marire de sani dupa doua nasteri. Dupa multe cercetari, ridicare de sani + implant este solutia necesara, numai ca nu ma pot hotari in privinta doctorului. Doctorii cu care am comunicat sunt: Dr. Carmen Giuglea si Dr. Cristian Nitescu.

In urma cercetarilor pe forum, anumite paciente s-au plans de dr. Carmen Giuglea de infectie. De asemenea pretul interventiei (ridicare sani + implant mamar) costa 2500euro. In legatura cu dr. Cristian Nitescu am citit despre o pacienta care a murit in 2005, a carui vina a cazut pe anestezist... insa anestezistul facea parte din echipa lui. Costul interventiei la el este de 3700euro.

Din punctul vostru de vedere, cine credeti ca este doctorul cu rezultatele cele mai bune si de ce.

Multumesc!
1 comentarii
0
27-01-2012, ora 18:30
sabrina simion
Nu este medic/terapeut
sabrina simion
Buna fetelor!Sunt curioasa daca ati apelat la d-na doctor Cristina Brezeanu pt marirea sanilor, as vrea sa aud niste pareri.Din ce am citit pana acum, toate fetele sunt multumite, nu au avut probleme.Am vrut sa imi cumpar voucherul acela la Critian Nitescu, dar m-am razgandit dupa ce am vazut comentariile voastre.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Nouă decese legate de o formă de cancer asociată cu implanturile mamare
  • Cum afectează suprafețele implanturilor mamare din silicon sistemul imunitar?
  • Riscurile implanturilor mamare
  •