Discrete demielinizari ischemice

17-10-2014
mirela felicia
Nu este medic/terapeut
mirela felicia
Buna ziua, cine ma poate ajuta cu un raspuns, ce inseamna demielinizari ischemice, am fost la medic neurolog si tratament cica nu este, si eu ma simt ff rau, specific ca am fost operata de urechea stanga ostomastoida, am ameteli mari, dezechilibru si o presiune la cap cu furnicaturi, astept un raspuns cine ma poate ajuta cu un sfat, sanatate
4 comentarii
0
17-10-2014, ora 22:07
Claudia123456
Nu este medic/terapeut
Claudia123456
Mergeti la profesorul Onaca Petre, dansul o sa va dea tratament. Am avut aceeiasi problema acum 2 ani, trebuie sa aveti rabdare, o sa va treaca ameteala in timp nu va speriati.
0
18-10-2014, ora 08:44
mirela felicia
Nu este medic/terapeut
mirela felicia
Dna Claudia multumesc, nr de telef -* va rog sa imi dati un bip si va sun eu a- si dorii sa povestim un pic de aceasta boala multumesc frumos

(*modificat de admin)
0
13-11-2014, ora 12:09
mirela felicia
Nu este medic/terapeut
mirela felicia
Buna ziua, va rog sa ma ajutati, de o perioada de timp am si un miros ciudat in nas, vad ca persista tot mai mult, am facut si film 3D, sinusuri sunt ok, dar mirosul e tot mai greu de suportat, am un implant dentar in stanga, am fost si operata de ostomastoidita urechea stanga e ok acuma, dar mirosul e tot mai insuportabil, am gacut RMN am si demielinizare ischemica tratamentul inca nu l-am inceput, au inceput si durerile de spondeloza cervicala, amorteala bratelor, arsuri pe gat, spate si maini, de unde sa incep cu medicii, ca nici eu nu stiu, starea mea este rea, am stari de dezechilibru, vederea incetosata, stari de voma, va rog sa ma ajutati cu un raspus, multumesc
0
10-11-2017, ora 22:18
Sue-Cea-Creata
Nu este medic/terapeut
Sue-Cea-Creata
Buna! Ai aflat diagnosticul? Esti ok?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul