Dieta personalizata- va rog ajutati-ma!

07-05-2007
gabi_m
Nu este medic/terapeut
gabi_m
Numele meu este Gabriela. Am 26 de ani si acum un an am nascut un baietel, iar de la nastere si pana azi m-am ingrasat vreo 12 kg. Pe timpul sarcinii am luat doar 1 kg. Acum am 82 kg la 1.59 m. Sunt foarte hotarata sa slabesc. Am mare nevoie de o dieta personalizata, care sa ma ajute in acest sens. Va multumesc anticipat!! Astept raspunsul dvs.
3 comentarii
0
07-05-2007, ora 00:00
gabi_m
Nu este medic/terapeut
gabi_m
Am uitat sa mentionez: sport nu fac, doar cat "fug" dupa copil, munca mea este la birou, insa merg pe jos ( nu in fiecare zi) la plimbare cu caruciorul. Nu am obiceiul sa mananc snacksuri, chipsuri. Insa ma tenteaza ciocolata.
0
07-05-2007, ora 00:00
di
Nu este medic/terapeut
di
Draga Gabriela, nu ti-am raspuns pana acum pentru ca am fost plecata la un congres de nutritie la Los Angeles.Intradevar surplusul de greutate cu care te confrunti este foarte mare si trebuie luate masuri cat mai repede.Este foarte bine ca esti hotarata. trebuie sa mai stiu despre tine daca ai vreo afectiune petru care sa -ti administrezi tratamente cronice..
0
08-05-2007, ora 00:00
gabi_m
Nu este medic/terapeut
gabi_m
Buna! Nu am nici o afectiune, si nici nu fac nici un tratament. Eu sunt din Tg-Mures.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.