Dezvirginarea

20-08-2012
Cdl69
Nu este medic/terapeut
Cdl69
Buna ziua ! O mica intrebare. Sunt virgina, iar prietenul meu mi-a introdus in vagin un deget, apoi inca unul, pana a simtit ca ceva nu e in ordine si s-a oprit. Verificand, a constatat ca nu prezinta sange pe degete, dar, pentru siguranta mea, am verificat 5 minute mai tarziu si prezentam o sangerare minora care s-a oprit imediat. Durerea a persistat doar in seaa respectiva, dimineata nemaiavand nimic. Floarea este cumva mai jos, dar nu stiu ce sa cred. Mai sunt sau nu virgina avand in vedere ca nu a fost un contact sexual, ci am fost excitata doar cu degetul? Multumesc mult!
2 comentarii
0
20-08-2012, ora 13:52
Geaninaleabu
Nu este medic/terapeut
Geaninaleabu
Ce inseamna pentru tine virginitatea? Sa ai inca himenul intact? Daca da, poate ca esti, poate ca nu, doar un examen la un medic poate sa spuna asta... dar eu personal consider ca virginitatea inseamna ca nu ai avut activitate sexuala de niciun fel, - degetul in vagin... hmm eu una nu m-as mai considera virgina. Plus ca virgina ar insemna si o oarecare inocenta in gandire si asa mai departe nu e doar o componenta anatomica si gata...
0
20-08-2012, ora 15:33
monza
Nu este medic/terapeut
monza
De ce dumnezeului il lasi sa iti bage sute de degete in vagin cand puteti bine mersi sa puneti un prezervativ si sa incercati un adevarat act sexual?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: