De ce nu reusesc sa am orgasm?

23-06-2009
deeapop86
Nu este medic/terapeut
deeapop86
Buna!
Sunt cu iubitul meu de aproape 1 an.Avem o viata sexuala destul de activa(o data de doua ori pe zi), insa orice am face NU AJUNG LA ORGASM:((.Nu inteleg de ce?El este foarte atent cu mine, isi da silinta sa ma simt bine si isi da silinta sa am orgasm, dar eu nu reusesc si nu inteleg de ce...Il iubesc foarte mult, il doresc extrem de mult, imi place sa facem dragoste, este o atractie foarte mare intre noi...Tocmai de asta nu inteleg de c nu pot avea orgasm!!!Tot timpul experimentam ceva nou, nu este o "banalitate", sarcul imi face sex oral minute in sir ca sa ajung acolo dar eu nu pot si termin prin a ma preface ca am ajuns la orgasm.Stiu ca nu este bine, dar de fiecare data ma prefac pentru ca nu vreau sa l dezamagesc si sa l demoralizez si pe el.Chiar nu inteleg de ce nu resesc, in 9 luni cred ca am avut orgasm de 3 ori...:((Inaintea lui am mai avut un partener(primul din viata mea) si nu pot spune ca mi se intampla mai des insa parca nu era ca acum(atunci aveam contact foarte rar, adica 1-2 ori pe luna).
Ce este in neregula cu mine?:((
Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.