dinte incisiv spart

13-09-2015
Bubico 10
Nu este medic/terapeut
Bubico 10
Buna ziua!Acum 4 ani dintr-o joaca mi-am spart un incisiv!Nu e spart de tot ci doar un sfert!Am fost la medic si a zis ca o sa mi-l imbrace!Mi-a zis ca ma costa 280 lei un dinte de portelan!Eu vreau sa pun de plastic ca e mai ieftin!Cat rezista cel de plastic?Cat ma costa maxim un dinte de plastic?Cat ma va tine?Cat ma va costa toata lucrarea?Va multumesc!
3 comentarii
0
13-09-2015, ora 15:49
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Tre sa te vada un medic stomatolog si sa iti raspunda. Iti dai seama ca preturile difera de la un cabinet la altul.
0
13-09-2015, ora 15:50
Bubico 10
Nu este medic/terapeut
Bubico 10
M-a vazut dar nu mi-a spus cat costa!Intreb din nou:Dinti de plastic se pot tocii?Cat te pot tine?Multumesc!
0
13-09-2015, ora 15:55
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Da cautare pe Google preturi stomatologie. Si intrebarile tale. Verifica daca s-a raspuns la ele pe alte forumuri de discutii.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul