Durere in zona inimii, de doua saptamani!

18-01-2009
denisa_333
Nu este medic/terapeut
denisa_333
duna sunt DENISA am 22 de ani si de 2 saptamani simt niste intepaturi la inima (sub sanul stang) de mai multe ori pe zi (cam de 20 de ori pe zi).
Tin sa precizez ca nu beau cafea de 4 luni si in urma cu 2 luni am renuntat la anticonceptionale (diane 35) pe care le-am luat timp de aprox. 2 ani. ACESTE DURERI SUNT UN MOTIV DE INGRIJORARE? Astept raspuns si de la cei care au fost in situatia mea. multumesc anticipat
2 comentarii
0
18-01-2009, ora 20:43
drweather
Identitate neconfirmată
drweather
Doar daca intepaturile sint declansate de efort ar putea fi o problema cardiaca.oricum la virsta ta e putin probabil.Mai ales ca se repeta de atitea ori pe zi.Daca ar fi fost de la inima ar fi trebuit sa fii de mult Dincolo...
0
08-02-2009, ora 08:31
krystynika
Nu este medic/terapeut
krystynika
si mie mi se intampla dar nu de mai multe ori pe zi si ma cam ingrijorez si va spun ca eu am 14 ani
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea cardiacă - de ce, când și cum apare?
  •