de o saptamana ma doare rau fruntea

23-06-2009
iasminaadrian
Nu este medic/terapeut
iasminaadrian
acum un an m-am lovit la cap am sangerat un pic pe nas.si la 4 zile m-ia trecut.nu m-ai aveam nimic, dar am fosr la medicul de familie si m-ia zis ca nu e nimic grav.acum de o saptamana ma doare foarte rau fruntea am fost la doctor si m-ia spus ca e de la oboseala sau de la sinozita...nu am fost la neurolog.am stari de somnolenta si niste ametele..dar trec.cand ma speri ma doare capu...imi e frica sa nu fie de la lovitura.
3 comentarii
0
23-06-2009, ora 18:38
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Poti face o tomografie craniana pentru a lamuri problema.Mergi cu trimitere la neurolog, poate iti va da o recomandare pentru tomograf.
0
01-09-2009, ora 21:16
StanClaudiu
Nu este medic/terapeut
StanClaudiu
Am si eu o Problema am Varsta de 17 ani si de mic ai mei au stiu ca am Sinozita Dar nu nu au fost sa imi ia tratament special pentru Sinozita Iar acuma cateva zile am avut nicte Problema care cred ca sunt din Cauza Sinozitei : Cand ma scol Brusc de jos ma ia ameteala si am dureri de cap foarte puternici pestru scurta durata Si nu numai eu mai am si Deviere de Sept si Polip e posibil sa am finca la cati medici am fost au zis ca ori am deviere de sept ori Polipi . Consultarile leam facut la SPITALUL - Coltea
0
02-09-2009, ora 20:57
StanClaudiu
Nu este medic/terapeut
StanClaudiu
Bucuresti
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Leziunile cerebrale traumatice ușoare pot crește riscul de probleme comportamentale la copii
  • Lovitura la cap - ghid (ce să faci, evaluare gravitate)
  • Lovirea mingii cu capul din fotbalul profesionist - afectează cognitiv
  • Cercetătorii au inversat amnezia cauzată de leziuni repetate la nivelul capului la șoareci
  •