DUPA OPERATIE DE COLECIST

21-08-2011
curala
Nu este medic/terapeut
curala
BUNA ZIUA.AM FOST OPERATA ACUM 2 LUNI DE COLECIST DAR CAND SUN PE CICLU MA DOARE FFF TARE IN PARTEA DREAPTA REGIMUL LA-M TINUT SI IL TIN IN CONTINUARIE NU AM MANCAT GRAS NICI CARNE GRASA IAR DE FRUCTE NU AM MANCAT DECAT PEPENE ROSU DAR MA DOARE IN PARTEA DREAPTA DE VREO SAPTAMANA INCOACE AM TOT LUAT CATE UN CODAMIN SI MA LASA DUREREA DAR REVINE AM INCEPUT LUCRU SI MA TREZESC DE DIMINEATA DE LA 6 SI AM SI UN COPIL DE 2 ANI SI 7 LUNI AM FACUT SI CEVA EFORT NU AS PUTE SPUNE CA NU DAR CE MA SFATUITI PE VIITOR SA FAC.
VA MULTUMESC MULT
1 comentarii
0
28-01-2016, ora 18:24
iledin
Nu este medic/terapeut
iledin
Buna ziua,
as avea si eu o intrebare.
mama mea. 73 ani a fost operata de colicist acum o luna, a fost foarte grav, de cateva zile are o tuse ciudata, nu e raceala.
am dus.o la control si au decis s-o opereze din nou pr ca are dureri in partea dreapta si se pare ca s.a deschis operatia.
mentionez ca sufera si de pancreatita, dupa operatie a ramas cu 2 tuburi de drenaj la ficat.
maine vor s o opereze si eventual sa i puna o plasa, si sa se uite ce e in spatele pancreasului.
ma puteti lamuri si pe mine, nu sunt langa ea din pacate si numai ce imi spune fratele meu.
a slabit dupa operatie, cand credeam ca e pe drumul cel bun o ia de la capat saraca.
pt un raspun va sunt foarte recunoscatoare.
cu respect!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul