sunt insarcinata daca barbatul ejaculeaza in vagin, in primele zile dupa ciclul menstrual

25-06-2009
coka_pusha
Nu este medic/terapeut
coka_pusha
Doresc sa cunosc daca poate fi vorba de o sarcina in momentul in care barbatul ejaculeaza in vaginul unei femei in primele zile dupa ciclul menstrual. Astept un raspuns cat mai curand. Va multumesc anticipat
4 comentarii
0
11-07-2009, ora 20:36
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Orice este posibil, ideal ar fi care acel barbat sa nu ejaculeze in vagin pt ca rsp sa fie si mai rapid/concret decat cel pe care dumneavoastra l-ati cerut si sa fie dat de catre dvs..

Numai Bine si multa sanatate!
0
11-07-2009, ora 20:44
coka_pusha
Nu este medic/terapeut
coka_pusha
Stimate NICK, desigur ca imi doream un raspuns concret si rapid la mesajul meu, iar pt asta iti multumesc anticipat, dar totodata, IDEAL PT MINE SI ACEL BARBAT (din fericire este sotul meu legal!), ar fi fost sa avem un copil, deci ideea este cea care se subintelege, nu alta. Sorry, dar nu am ramas..., desi ne dorim un strunf! Merci inca odata.
0
11-07-2009, ora 20:48
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Uffffffffff, imi cer scuze daca rsp meu a fost putin sarcastic, nu a fost cu intentie!
Veti avea un strunf cat de curand cu voia lui Dumnezeu; cereti si vi se va da!!!

Multa sanatate si Dumnezeu sa va daruiasca un copil minunat, atat de mult asteptat!
0
11-07-2009, ora 21:46
coka_pusha
Nu este medic/terapeut
coka_pusha
Nu ai pt ce iti cere scuze, desi scuzele sunt acceptate. Stiu ca intentia nu a fost rea voita, dar am mentionat exact despre ce era vorba astfel incat, d-vostra domnule NICK, sa puteti intelege intrun fel destul de simplu, ce anume vroiam sa cunosc in legatura cu mesajul meu.Va multumesc eu inca odata! M-as simti in siguranta(vis-a-vis de mesajul meu, ) daca as sti ca sunteti medic.Oricum, multumim inca odata si sper sa ne ajute D-zeu sa ne daruiasca un bebe curand! Las id-ul meu de YM (gaby_gabriela78 ), pentru eventuale discutii, in cazul in care sunteti medic.chiar de specialitate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •