DL.DR. Flueraru

27-12-2009
kuky
Nu este medic/terapeut
kuky
Domnule doctor va multumesc mult pentru raspuns, demult va urmaresc raspunsurile profesionale de pe forum si promptitudinea cu care mi-ati raspuns va face onoare.dar.ce parere aveti??!!???.sa merg cu fetita la clinica unde se foloseste tehnologia cu plasma (coblatie) bazata pe folosirea radiofrecventei (care se face se pare si in brasov), sau sa o operez clasic cu anestezie totala.va intreb asta pentru ca din cele citite pe net sunt foarte multe cazuri in care operatiile nu au fost bine facute si vegetatiile au recidivat.asta ma indeamna sa recurg la o micsorare a polipilor prin noua tehnologie care sa o ajute pe fetita sa respire.va multumesc mult
2 comentarii
0
05-01-2010, ora 08:23
mariucavolos
Nu este medic/terapeut
mariucavolos
domnule doctor Flueraru, as dori cu deosebit respect sa va intreb desopre un nepotel al meu din ARAD care face foarte des raceli si rosu in git cu complicatii cu niste pete alb galbui si refuza categoric mincarea nu poate minca de durere.Am fost la medicul de familie si a primit antibiotice de fiecare data sau injectabil sau oral dar dupa patru cinci zile dispar si durerea si punctele acelea.Ce n-e deranjeaza este faptul ca raceste foarte des deci nu prea are imunitate.V-as ruga daca se poate prin intermediul d-voastra un raspuns pe forum ce s-ai mai administram ca antibiotice a tot primit si e aceeasi mproblema de fiecare data.Copilul are virsta de 7 anisori, a facut si ceva exudat faringian dar nu a iesit ceva deosebit dar nu pot sa va spun exact ce a iesit pt.ca rezultatele sint la mama lui dar imediat ca ajung si eu la el o sa va spunem ce a iesit la analiza.ASTEPTAM SI PAREREA DUMNEAVOASTRA, SI DE CEEA CU RESPECT VA MULTUMIM.
0
27-01-2010, ora 16:39
mariucavolos
Nu este medic/terapeut
mariucavolos
nu am primit nici un raspuns pt. copilul de la arad dar oricum copilasul este bine acum nu stiu caci de acum vine primavara iar cu toate gripele astea si toate bolile care vin dupa o iarna asa grea ce o se ne mai facem daca rosu si durerea asta in git apare din nou.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.