Cum am slabit!

02-06-2006
Mircea23
Nu este medic/terapeut
Mircea23
Lucrand la birou si stand pe scaun 9 ore/zi am ajuns sa am 90 de kg la o inaltime de 1.72m. Nu ma mai simteam bine eram tot timpul obosit, nu mancam toata ziua iar cand ajungeam acasa "rupeam frigiderul in doua". Am inceput sa caut pe internet tot felul programe de slabit si de mentinere. Am gasit un site in care erau prezentate produse de slabit si de alimentatie sanatoasa. Am zis sa incerc! Am primit consultanta gratuita si mi s-a recomandat un program usor de slabit si de mentinere. Vreu sa spun ca am slabit 15 kg si ma simt perfect, mi-am refacut tonusul sunt mai plin de viata.

Eu am gasit aceste programe pe internet - unde am primit si consultanta!

Toate sunt produse naturale (producator Herbalife), care ajuta organismul sa functioneze normal.

Produse folosite: Shake Formula 1, Formula 2, Formula 3, Activated Fiber, Cell-U-Loss, Thermojetics Ceai, Aloe Vera Concentrat
7 comentarii
0
06-06-2006, ora 00:00
alinabonta
Nu este medic/terapeut
alinabonta
Buna.Am si eu o problema asemanatoare.Dar consider ca sunt prea scumpe produsele pe care le-ai folosit tu.In cat timp ai slabit?Si cat te-au costat toate produsele respective? Alina.
0
06-06-2006, ora 00:00
Mircea23
Nu este medic/terapeut
Mircea23
Am slabit in 3-4 luni! Toate produsele au cotat in jur de 400 - 500 de dolari! Eu am consumat si inca consum, produse de mentinere si de revitalizare a organismului, care imi ofera toate vitaminele si mineralele de care am nevoie
Veau sa spun ca a meritat investitia!
Ma simt in forma, arat excelent si sunt mai plin de viata!
0
28-12-2006, ora 00:00
dragases
Nu este medic/terapeut
dragases
in septembrie ajunsesem la 116 kg (am 182cm). atunci mi-am spus ca pana las 120kg mai e putin, iar pana la 140kg, nu mai e mult.
am luat o fotografie a unui tip care arata bine, i-am decupat capul si mi-am zis ca eu sunt acel tip.
dupa 2 luni am ajuns la 104 kg.
concluzia: totul este in mintea noastra si, daca vrem sa facem ceva cu viata noastra, trebuie sa comandam creierului
0
29-06-2008, ora 00:00
razvan_alex23
Nu este medic/terapeut
razvan_alex23
eu am folosit niste pastile chinezesti pentru slabit care au dat rezultate mult peste asteptarile mele adik 10 kg in prima luna...acum respect tratamentul si sunt la a doua luna.Pastilele sunt mai mult decat acceptabile pentru orice buzunar. -* Astept si parerile celor ce le va incerca.

(*modificat de admin)
0
13-08-2008, ora 00:00
lyanageorgescu
Identitate neconfirmată
lyanageorgescu
nu a mai slabit nimeni intre timp? dragases, imi place atitudinea ta!
0
17-08-2008, ora 00:00
liviua
Nu este medic/terapeut
liviua
ce greutate ai acum mircea?te-ai mentinut in urma programului cu HBL?
0
03-01-2012, ora 17:28
pptmaria
Nu este medic/terapeut
pptmaria
am slabit si eu cu pastila chinezeasca si da rezultate excelente...insa dupa cateva luni am pus iarasi cateva kg inapoi
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Unde se duce grăsimea atunci când slăbim?
  • Interacțiunile sociale ar putea fi influențate de dorința de a slăbi
  • Aplicații care ajută persoanele supraponderale să reziste tentațiilor alimentare
  • Balon intragastric ce poate fi înghițit - cea mai recentă armă împotriva obezității
  • Cât de eficient este sportul pentru scăderea în greutate la femei?
  • Sărbătorile vă afectează greutatea? Cântarul nu vă spune chiar totul
  • Cum să găsești voința pentru a slăbi
  •