Cred ca am o problema la penis

01-09-2009
alexxxu
Nu este medic/terapeut
alexxxu
Sa va spun dec am niste bubite sa le zic micute foarte micutie albe sub penis , sub corpul penisului adik sub cap dedesubtul capului, niste bubite foarte mici cat o frimitura d paine, cand am fost mic d vro 3-4 ani am fot la doctor ma contralat a zis ca nu am nimica asa zice mama, dar acum cand m-am dus la baie am vazut, problema este de vrun an poate io cred k este o invectie, sper sa nu fie ceva grav poate imi raspundeti si mie la intrebare,
Va rog
3 comentarii
0
05-09-2009, ora 00:51
andreina 07
Nu este medic/terapeut
andreina 07
buna Alexxxu mai bine mergi sa te vada un medic asa ar fii cel mai indicat. multa bafta
0
05-09-2009, ora 16:36
fotocita
Nu este medic/terapeut
fotocita
nu te speria tot e ok nu te du nikaeri!1 asha vei fi toata viata am mai vazut asha kazuri se intimpla!!!! si nu incerka sa le faci ceva !!! ok!!! bafta
0
05-09-2009, ora 23:27
alexxxu
Nu este medic/terapeut
alexxxu
da stiu, am fsot mia zis k snt cheama nush cum ceva cu fordbyce ceva de genu. momentan nu sunt in romania o sa vin in vacanta in romania, prin decembrie, muncesc in germania, a zis k pot sa-mi faca operatie cu laser, nu este neaparat nevoie, a zis k nu ma afecteaza cu nimik doar ca le am acolo si am zis daca nu ma afecteaza cu nimica, nu le fac nimik sa nu patesc ceva, mi-am inceput viata sexuala d vrun an, am 17 ani acum, mersi de sfat ori cum
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •