Colpita trichomoniazica

05-10-2009
Camyty
Nu este medic/terapeut
Camyty
Buna seara am si eu o intrebare...in urma cu vreo 2 luni am fost diagnosticata cu colpita trichomoniazica.am urmat un tratament timp de 10 zile cu metronidazol, tantum rosa - spalaturi si meclon ovule., iar a 11-a zi o pastila de flucovim. Inainte secretiile erau urat mirositoare.Credeam ca nu mai trebuie sa am tot asa secretii din moment ce am urmat tratamentul ( si partenerul ). Am secretii si acum , mai rar ce-i drept nu chiar asa abundente, nu mai miros ( dar sunt enervante )... in schimb partenerul mi-a zis ca are un gust ciudat..sarat..poate fi vorba despre alta boala..candida ? Va multumesc anticipat
1 comentarii
0
06-10-2009, ora 08:14
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Traiti ca cei mai multi oameni in iluzia ca medicamentele chimice vindeca. Medicamentele chimice NU vindeca absolut nimic, nu au fost facute sa vindece si nu au vindecat pe nimeni pana acum. Se suprima numai anumite simptome si dureri, boala se schimba si in general se agraveaza dupa astfel de tratamente. Nu sunteti nici primul nici ultimul pacient de aici din forum cu astfel de schimbari si deceptii.
Incercati un tratament homeopatic sau naturist daca doriti vindecare.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.