Cancer la stomac unde ficatul si pancreasul a fost atacat | Forumul Medical ROmedic

Cancer la stomac unde ficatul si pancreasul a fost atacat

28-10-2010
mirelaivascu
Nu este medic/terapeut
mirelaivascu
Va rog ajutati-ma, sunt disperata tatalui meu care are 62 ani i s-a decoperit de 2 saptamini cancer la ficat cu metastaze si noduli cancer care a atacat ficatul si pancreasul acum la ora actuala se afla la Cluj la Institutul Oncologic. Luni Oct.25.2010 a fost operat si inchis inapoi, dr. spunind ca nu mai are ce sa fac, cancerul fiind foarte avansat. Asistentul dr.-ului spune car mai fi ceva sanse prin chimioterapie. Sunt disperata si socata, tata-l meu nu a suferit niciodata nici macar de o durere de cap sau masea si acum sa aiba cancer gastric atit de avansat? nu se poate nu este adevarat. Tata-l meu este un munte de on inalt si bine facut, nu gras si nu obez. Va rog ajutati-ma daca cunoasteti vreun tratament naturist, am inteles ca injectiile cu Isoscel are efect benefic impotriva cancerului, de unde as putea sa-l cumpar. Care sunt sansele lui de supravietuire, va rog din suflet am mare nevoie de ajutorul vostru. Va rog nu pot sa cred ca mi se intimpla asta, am venit in tara anul acesta pentru ca socrul meu a fost operat in perioada pastelui de cancer la colon si am venit sa-l vedem pe el nici decum pentru tata, ne-am intors inapoi in Canada ca sa primessc vestile astea cutremuratoare de la mama. Sunt distrusa nici macar nu am petrecut mult timp cu el acasa. Va rog ajutati-ma.
Mirela
1 comentarii
0
06-11-2010, ora 14:02
riciu
Nu este medic/terapeut
riciu
-*

mirela, ai incredere in medici si urmeaza tratamentul oncologic si cu voia lui d-zeu, tatal tau o sa fie bine !! mult noroc !!



(*modificat de administrator)

Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:

Forumul Ghid-Cancer.ro - un proiect ROmedic destinat exclusiv acestui subiect.

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.