Clitoris inflamat!

21-10-2015
Blabla000
Nu este medic/terapeut
Blabla000
Buna ziua, problema mea sta in felul urmator : folosesc un gel intim Lactacid de foarte mult timp insa nu am avut niciodata probleme de la el, folosesc proterslipuri, insa intr-o seara dupa dus si dupa un act sexual cu prietenul meu am avut mancarimi peste noapte iar dimineata m-am trezit cu clitorisul inflamat, acesta se lipea de proterslip si prin urmare s-a prezentat si o rana care ustura foarte tare !! Va rog daca imi puteti spune ce se intampla cu mine :(
3 comentarii
0
21-10-2015, ora 17:52
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Stimata domnisoara,

Domnul doctor Dermatovenerolog care a colaborat in trecut cu Forumul Romedic a scris asa:

Orice rana in zona genitala trebuie suspectata de Sifilis si trebuie sa va prezentati imediat la medic.
0
21-10-2015, ora 18:09
Blabla000
Nu este medic/terapeut
Blabla000
Ma cam sperie gandul acesta insa ar fii cam imposibil, am o relatie de lunga durata, un singur pertener sexual nu as fi avut de unde sa iau aceasta afectiune.. Insa din cate am vazut sifilisul prezinta multe alte simptome, insa nu exclud aceasta posibilitate (dar ar fi cam imposibil) am uitat sa precizez ca in acea seara am folosit aparatul de ras ( metoda mea de epilare) imi voi face o programare la medic totusi ! Multumesc pentru raspuns
0
21-10-2015, ora 18:31
Blabla000
Nu este medic/terapeut
Blabla000
:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.