Ciuperca?

04-02-2016
Sory Gabriela
Nu este medic/terapeut
Sory Gabriela
Am la baza gitului, niste bubite ca si muscaturile de tintari, ma maninca, pe urma se transforma in venisoare rozali.Am facut testele alergologice, dar chiar nu s-a putut diagnostica, inflaminduma la toate.Am facut analize de singe, urina, ficat.Toate bune, in afara de cea de urina, avind stafilococ auriu.Am urmat un tratament cu antibiotice si merisoare.Cind am repetat analizele, totul a fost ok.Acum am ajuns la dermatologie, unde venisoarele mele, sint stafi
Lococ coagulazo negativ.Am primit o crema si solutie borica.Saptamina viitoare, voi face o sedinta cu zapada carbonica.Intrebarea mea este, daca tot am stafilococul asta in organism, nu ar trebui sa fac ceva analize pt depistarea lui si tratare?Ajuta zapada aia la ceva?Mentionez ca deja am observat ca mi s-a extins si pe umeri.Si de unde sa il iau?Lucrez la posta romana, de 26 de ani, incasez si achit zilnic bani.Sa fie de la mizeria de pe bani?Deja sint ingrozita.Am auzit c crema din marul lupului ar fdce bine pielii.Stie cineva ceva?Imi este frica, sa nu se extinda pe tot corpul.Va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Multe bubițe pe pielea copilului. Ce ar putea fi?
  •