Circulatia sangelui

16-04-2013
BBcoth
Nu este medic/terapeut
BBcoth
Buna ziua ! Acum o luna am inceput sa simt dureri in gambe (le resimteam mai tare cand stateam jos !)...Pana in acea perioada am tinut o dieta nu tocmai sanatoasa si mentionez ca fumez. Am fost la medicul de interne, mi-a facut ekg-ul, a spus ca e bun..m-a trimis la analize de sange complete, a zis ca sunt bune si mi-a dat niste vitamine...Bun..aici incepe problema mea...I-am spus de durerea de gambe si am intrebat-o daca nu cumva am probleme de circulatie a sangelui si s-a mai uitat inca o data pe analize si a spus ca nu..ok, problemele de circulatie a sangelui se pot identifica pe baza analizelor de sange?? Acum nu mai simt dureri, dar simt o jena la picioare..ce ar putea fi? Imi cer scuze, nu ma prea pricep si as dori sa aflu o posibila cauza..Inainte faceam sport, dar de cand am problema asta nu am mai facut, doar plimbari...Multumesc !
2 comentarii
0
16-04-2013, ora 20:10
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
precizeaza pt d-nii dr:
- fata sau baiat
(daca esti fata..posibil SI de la faptul ca nu ai purtat tocuri.)
- varsta
-daca stai muuuuult pe scaun
- daca mai faci miscare...
etc
cele bune,
0
16-04-2013, ora 20:53
BBcoth
Nu este medic/terapeut
BBcoth
Sunt fata..implinesc anul acesta 20 ani..pe scaun nu stau foarte mult, mereu ma mai misc prin casa, pe afara...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Restabilirea funcției celulelor și organelor la porci după moarte
  •