Ciclu prea devreme

05-08-2010
Florea.Simona
Nu este medic/terapeut
Florea.Simona
Buna ziua! Am 19 ani si am cateva intrebari, daca ma puteti ajuta...mi-a venit ciclul pe 19 iulie 2010, s-a terminat dupa vreo 6 zile, la cateva zile dupa terminarea ciclului am avut 3 acte sexuale, 3 seri la rand(primele 2 au fost doua seri la rand, iar a3 a a fost dupa o seara pauza) numai cu un sigur partener, adica cu prietenul meu...acum 5 august 2010 imi da semne cum ca imi vine din nou ciclul..dupa calculele mele mi-a venit cu 11 zile mai repede...este un motiv de ingrijorare?? ma gandesc k poate e din cauza caldurii si efortului, am depus si foarte mult efort in ultima perioada fiind la tara ajutandu-i pe bunici...nu mi se pare normala situatia.as vrea sa stiu, daca este necesar sa imi fac un control ginecologic..va rog sa imi spuneti daca este normal sau nu? Astept un raspuns cat mai urgent pe mailul meu va rog frumos daca se poate...sunt foarte ingrijorata...-

Multumesc,
Cu deosebit respect,
Florea Simona
2 comentarii
0
07-08-2010, ora 14:08
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Te-ai protejat cu contraceptive dupa ultima menstruatie ? Sa faci maine dimineata un test de sarcina si apoi sa-mi scrii.
0
07-08-2010, ora 20:12
Florea.Simona
Nu este medic/terapeut
Florea.Simona
Nu m-am protejat...de fapt nu mi-a venit ciclul...e doar asa o scurgere maronie...ca si cum as fi terminat cu menstruatia...sange nu mi-a curs deloc, adica nu imi curge deloc...va multumesc mult pentru raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici