Ce poate sa fie?

22-11-2007
annah
Nu este medic/terapeut
annah
Buna ziua, am 37 de ani cateodata noaptea imi amortesc mainile sau picioarele, acum intr-o noapte mi-a amortit piciorul stang, a tinut foarte putin, cand se dezmortea aveam o durere groaznica de ma lua cu calduri si imi era foarte rau, m-am dat jos din pat si am facut miscare am zis ca poate nu circula sangele, m-am asezat din nou in pat si simteam ca-mi amorteste din nou, si am coborat repede din pat, ami era teama.Cateodata mi se intampla ori mana stanga sau dreapta, si se manifesta la fel.mi-am facut analizele si sunt bune, calciu ionic este sub-4, 20, Aslo-200, in rest totul este bine, medicul de fam.nu stie ce se intampla.Va rog da-timi un sfat, ce poate sa fie.Va multumesc.
2 comentarii
0
22-11-2007, ora 00:00
c.dana
Nu este medic/terapeut
c.dana
poate fi vorba de o afectiune a coloanei, incearca sa faci si o radiografie de coloana.
aceleasi simptome am avut si eu, si med mi-a prescris aspenter 1 / zi timp de 3 luni, o cura de vit din complexul b +calciu cu magneziu injectabil, si la interval de o luna milgama inj. 10 zile.
0
26-11-2007, ora 00:00
invinge
Nu este medic/terapeut
invinge
iti multumesc mult pt ca mi-ai raspuns.esti o dragutza.problema cea mai mare e ca nu ma ud si sotul meu crede ca nu ma simt bine cand facem dragoste daca nu ma ud.ca nu ma excit.el se simte rau pt chestia asta.nu stiu cum sa ii explic ca nu e asa si ca faptul ca nu ma ud nu inseamna ca nu ma simt bine cu el.cred ca e o chestie pshicologica.pt ca de fiecare data cand facem dragoste ma gandesc numai la asta si nu reusesc sa traiesc clipa.mi-ar face placere sa mai vb -.iti multumesc din suflet.aveam nevoie (si am inca acum ) sa vb cu cineva.te-am pupat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.