Cauterizare si efecte un raspuns va rog

12-04-2009
new2dva
Nu este medic/terapeut
new2dva
Buna ziua, acum aproximativ jumatate de an am facut o cauterizare. Am fost diagnosticata cu vaginita acuta si mi s'a recomandat un unguent nu tocmai minunat sa zicem. Problema mea este ca de 2 luni CM incepe prin scurgeri maronii si abia din a 3 zi normal si dureaza mai mult cu 2 zile maxim. As avea mare nevoie sa ma lamuriti care ar fi cauza acestui fenomen. Mentionez ca e posibil sa am o infectie urinara pe care o tratez, asta daca ajuta la ceva.
Multumesc anticipat.
3 comentarii
0
12-04-2009, ora 17:26
nicolla_75
Nu este medic/terapeut
nicolla_75
NU ESTE NICI UN FEL DE PROBLEMA, SI AM SUFERIT 2 REZECTII, SI LA FEL MI SE INTAMPLA SI MIE.EU IMI FAC CONTROALE GINECOLOGICE F DES SI SUNT OK, ASA CA NU-TI FACE PROBLEME, AI GRIJA DE TINE SI MERGI MAI DES LA MEDIC.
0
12-04-2009, ora 17:50
dear
Nu este medic/terapeut
dear
cum iti tratezi infectia urinara daca nu esti sigura ca o ai?
0
15-04-2009, ora 22:08
new2dva
Nu este medic/terapeut
new2dva
Multumesc de raspunsuri...luna aceasta o sa'mi programez un control. Referitor la infectia urinara...nu o tratez de capu' meu.urmez instructiunile medicului de familie.am mai suferit in trecut de aceasta boala si se pare ca mi'a revenit.
Inca o data multumesc !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  • Vulvovaginita și microbiomul: o revizuire a studiilor concentrate asupra tratamentului infecțiilor acute și recurente
  • Un tratament mai eficient pentru candidoza vaginală
  •