Caut medic vorbitor limba engleza

02-11-2011
slipperyshadow
Nu este medic/terapeut
slipperyshadow
Buna ziua. In primul rand sper sa nu postez intr-un forum gresit, insa ma gandesc ca aici citesc cei mai multi doctori.
Deci, am multe proiecte ( filmulete scurte in limba engleza de 1, 5-3, 5 minute maxim) si am nevoie de:

Caut medic vorbitor limba engleza care sa poata vorbi despre bolile sistemului osos/muscular, artrita, osteoartrita, tratamente, descriere boli, pro si contra prednison, efectele secundare ale drogurilor. Mai sunt si alte subiecte, alte specializari. Dupa ce va prezentati intr-un pm sau trimitand pe adresa mea de email ukolazar@yahoo.com, va trimit toate subiectele si daca puteti acoperi ceva, e perfect.
Cerinţe

limba engleza fluent.
Ofertă

~ 100 ron/ora filmare. ( 1-2 proiecte se pot face maxim pe ora). Prindem o sambata/o zi libera si putem lucra si 8 ore...sau doar 2-3 ore, in timpul liber.
Promovarea este pe un site foarte vizualizat din alta tara, dar mai multe detalii doar pentru cei interesati care trimit un email. Multumesc
3 comentarii
0
03-11-2011, ora 08:36
slipperyshadow
Nu este medic/terapeut
slipperyshadow
Trebuie sa modific ceva: oferta este de 100 ron/proiect ( vorbit despre fiecare subiect clar si scurt). Intr-o ora se pot face maxim 2 proiecte.
0
12-01-2012, ora 20:02
slipperyshadow
Nu este medic/terapeut
slipperyshadow
Pot sa ajung pana la 150 ron cu plata/proiect. Nu pot sa cred ca nu sunt medici care sa nu doreasca sa isi faca reclama pe un site care apartine de the new yorlk times si are milioane de vizitatori.
0
14-02-2012, ora 06:41
linguaprof
Nu este medic/terapeut
linguaprof
Eu sunt interesat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.