Candida si sarcina

03-06-2012
bruneta2202
Nu este medic/terapeut
bruneta2202
Incerc sa raman gravida dupa o serie lunga de probleme si cu in chist endometriozic.Intrebarea mea este urmatoarea daca ma poste lamuri cineva.acum 2zile am avut contact cu ejaculare si imedia a inceput mancarimea si o senzatie de arsura pe care am Mai resimtito si cu vro 2-3zile in nainte am Mai stat in pat linistita ca sa ajut Putin spermatozoizi sa-si faca treaba dar mamcarimile erau insuportabile si ma-m spalat cu irigatoru dupa o ora.este possibility sa fi raman gravida??acum mancarimile say accentuat si mai rau si am si labiile inflamate.se pot folosi ovule si in acelas timp sa incerc sa raman gravida????adica daca pun in ovul de lomexin seara si ziua am spal si am contact influenteaza cu ceva o viitoare sarcina???sau daca am ramaS din acel contact gravida pot folosi lomexin ovule???afecteaza cu ceva in cazul daca as fi ramas??doctora mea mi-a spus sa incerc sa raman cat Mai repede gravida ca sa nu las timp ca sa creasca chistul care al am tin sa mentionez ca ultima manstra a fost pe data de 19 Mai
1 comentarii
0
05-06-2012, ora 15:30
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Tratamentul nu tb sa ti-l recomanzi singura, vb cu medicul tau OG, mergi la un consult si in fct de diagnostic, vei primi si un tratament. Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.