Cand urinez simt usturimi si dureri de burta

23-08-2013
kzanxloxk
Nu este medic/terapeut
kzanxloxk
Salut.Am si eu o problema care ma streseaza la maxim.Acum vreo 2 saptamani cand urinam simteam usturimi si dureri de burta si aveam senzatia ca ramanea ceva pe acel canal pe unde iese urina si daca incercam sa presez pe penis mai iesea o picatura 2 si chestia asta a durat cateva zile dupa aceea durerea s-a mutat in zona rinichilor apoi din nou burta si tot asa. Apoi peste alte cateva zile durerile de burta au disparut si am inceput sa imi simt penisul rece la atingere si chiar daca tineam mana pe el sau altceva tot nu se incalzea si se facea mov si in cele din urma tot asa in cateva zile a inceput sa se mai incalzeasca dar cand aveam o erectie sau ceva devenea iarasi mova si acea gaurica pe unde iese urina se umfla si de asemenea ca era sa uit cand este in stare flasca uneori este tare.Iar aseara cand m-am culcat am pus mana pe ea si nu prea mai simteam atingerea mainii si dimineata cand m-am spalat, am decalotat-o iar cand am atins capul penisului din nou nu prea simteam atingerea si asta m-a speriat pentru ca pana acum abia reuseam sa pun un deget pe el ca aveam o senzatie urata datorita terminatiilor nervoase care se afla acolo.Dar acum pot sa o ating fara nici o greutate.Am fost la vreo 3 medici niciunul dintre ei nefiind urolog sau ceva de specialitate, doar generalisti, 2 dintre ei fiind in Spania ca eram in Spania cand a inceput sa mi se intample chestia asta, si mi s-a spus ca nu am nimic mi s-a luat proba de sange si de urina si nu mi-a iesit nici-o boala sau infectie, iar apoi cand am revenit in Romania fericit ca in sfarsit ajung la un urolog, aflu ca de fapt omul e in concediu asa ca m-a consultat un chirurg care m-a tratat de parca as fi fost vreun gunoi foarte distrat arogant si irascibil m-a pus sa ma dezbrac si s-a uitat si a inceput sa imi apese pe testicole de parca ar fi fost niste pungi cu bani si mi-a decalotat-o foarte repede lucru pe care eu il faceam mai cu grija pentru ca mi se decaloteaza mai usor, presupun ca am si un fel de fimoza sau ceva, iar dupa asa zisa consultatie am tot incercat sa ii explic ca e rece si mova si ca numai simt atingerea dar omul nici nu ma lasa sa termin ce am de spus pentru ca imi raspundea in batjocora sa ma dau cu alifie si alte porcarii de gen, efectiv nu ma asculta ce aveam de zis.presupun ca daca i-as fi indesat 1 milion in buzunar alta ar fi fost povestea.hai ca deja am scris prea mult si nici nu stiu daca se oboseste cineva sa citeasca romanul asta, dar daca cineva o face si stie ceva va rog din suflet sunt disperat, nici nu stiu cand mai pot ajunge din nou la spital si de data asta la un urolog in firea lui..va multumesc anticipat
2 comentarii
0
27-08-2013, ora 15:00
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Va recomandam sa va prezentati pentru consult la un medic urolog care este cel mai in masura pentru a va da un raspuns in problema pe care o aveti.

O zi frumoasa!
0
19-10-2017, ora 23:45
Dudu1
Nu este medic/terapeut
Dudu1
Cum ai rezolvat problema.ma intereseaza si pe mine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durere de burtă
  •