Ca si niste cosuri intre buric si penis..

18-08-2009
sontea
Nu este medic/terapeut
sontea
Salut!mi'au aparut niste "bubite" zici ca sunt niste cosuri in zona de "deasupra" penisului, adik intre penis si buric dar exact langa penis.nu ma dor, ci doar imi provoaca uneori mici mancarimi de scurta durata.la inceput mi-au aparut cateva in zona mentzionata dar acum au mai aparut si la baza penisului, ba chiar as putea spune pe penis.initzial am crezut ca sunt niste cosuri dar cand am incercat sa storc 1-2 nu iesea nimic ci doar putzin sange.va rog foarte mult daca puteti sa ma ajutati.
Cu stima,
Sontea Marian
3 comentarii
0
18-08-2009, ora 23:24
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Consult dermatovenerologic! Pana ajungeti la dermatolog, poate puteti sa va aplicati de 3 ori pe zi o pelicula fina din unguent de marul lupului, este extraordinar de bun, credeti-ma pe cuvant! Repet, unguent, nu preparat intern;)

Multa sanatate!


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
N I C K;)
0
18-08-2009, ora 23:43
sontea
Nu este medic/terapeut
sontea
Multumesc mult N I C K. sincer am mai cautat pe forumuri si am mai gasit si alte persoane cu aceeasi problema. Am aflat de la ei ca am primit aceasta "boala" prin actul sexual. Nu contrazic.. deobicei fac fara sa ma protejez..Am avut foste' cam de familie buna cum se spune.. Nu credeam ca ar fi de la careva din ele.. plus ca din cate tin eu minte.. nu am vazut la ele vr'un semn de buba sau alte pete.. Intrebari:
- Are un nume aceste bube? sa pot citii undeva de asta..
- Ce efect are daca nu le tratez cu acel unguent?..sau daca ele dispar eu totusi detin aceasta "boala"...?
- Unde pot gasi aceasta pelicula fina din unguent de marul lupului. Sincer e prima oara cand aud de acest nume.

cu stima,
Sontea Marian.
0
19-08-2009, ora 00:04
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Nu pot sa-ti sp ce sunt pt ca nu le-am vazut. Tu trebuie sa cumperi doar unguentul care este foarte bun si pentru tratarea unor boli venerice, printre care si condiloamele (negii genitali). Pelicula fina se refera la stratul de unguentul nu prea mult, nu prea putin, pe care tu va trebui sa ti-l aplici pe zona afectata de 3 ori pe zi dupa ce ai curatat in prealabil zona dintre penis si ombilic.

NU mai intretine relatii sexuale cu persoane necunoscute. Alege-ti o singura persoana (de sex feminin, evident) cu care sa traiesti pana la adanci batraneti si cu care sa-ti intemeiezi o familie. Umblatul din "floare in floare" este o mare greseala care poate avea repercursiuni dramatice!

Multa sanatate si toate cele bune!


In speranta ca ti-am putut fi de folos, cu placere si deferenta,
Mister NICK;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Vaccinul pentru cosuri (autovaccin acnee)
  • Coșuri pe fese - cauze și tratament
  •