COMBATERE EJACULARE PRECOCE

15-08-2012
robertoxxx
Nu este medic/terapeut
robertoxxx
salutare tuturor
dupa multe, foarte multe partide nereusite si multe cainte, dupa multe studii si tentative de tot felul, chipurile, de solutii de remediere a simptomelor fara nici un rezultat, vizite la urologi care promit tot felul de remedii, fara rezultate pozitive, am gasit solutia care mi a schimbat viata definitiv si, acum, sunt increzator in viitorul meu din perspectiva satisfactiilor personale si a starii mele emotionale si spirituale
si cel mai important : FARA PASTILE, USTENSILE SAU ALTE INGINERII CARE SA COSTE BANI SI SA PROMITA SPERANTE DESARTE ( aviz si cadrelor medicale care se ocupa in acest domeniu, imi permit sa ma adresez si domniilor lor, fara sa le banuiesc de interese obscure)
aceasta solutie cu toate ca nu este nimic spectaculos, se afla printre noi, si este la indemana tuturor, dar nu este promovata ( sau cine stie din ce interese ascunse), revolutioneaza sfera medicala cu privire la terapia ejacularii precoce si sunt sigur ca va face fericiti o masa numeroasa de persoane care sufera in tacere si izolati si sunt frustrati de viata lor privata, pe buna dreptate ( credeti-ma si eu stiu cum este, pentru este deja la trecut, 'cum a fost').
sunt sigur ca o sa va ajute si pe voi dar trebuie sa credeti ce va zic
este vorba totusi doar o investitie mica, in jur de 200 ron, initial si fara alte costuri suplimentare, care in concordanta cu efortul tau si motivatia ta de a scapa de aceasta pecete care te urmareste si iti distruge viata sentimentala, vei fi recompensat de o viata privata plina de reusite si poti sa te lauzi si la altii cu performantale tale ( daca insisti neaparat)
si cum nu vreau sa vb in van fara sa intereseze pe nimeni sau sa nu fiu crezut, nu voi publica solutia miraculoasa pana nu trezesc interesul a unui grup minim format din 50 persoane ( un numar mic raportat la suma totala de persoane cu aceasta patologie)
este o provocare pt mine si pt voi, de ce nu
vb si catarg intins
1 comentarii
0
24-08-2012, ora 09:54
rooygreen
Nu este medic/terapeut
rooygreen
Cum iau legatura cu tine?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici