Ce ma fac? Un an de la bronhopneumonie si nu ma simt bine!

21-09-2008
FLORA
Nu este medic/terapeut
FLORA
In OCT 2007 am avut niste dureri cumplite...sa nu mai descriu mi-am vazut moartea cu ochii, dimineata urmatoare am consultat un generalist...analize la sange.crp adica vsh ridicat si radiografie la plamani...concluzie bronco pneumonie. nu stiu ce sa mai fac? am dureri intepaturi in partea stanga sub san undeva in interior uneori mai puternice pana spre spate. in august am venit in ro in concediu si am facut analizele medicale la care imi iese vsh ridicat. la radiografie la plamani tot e ok cica.nu stiu unde sa mai merg. care e cauza ?
uneori am impresia ca e inima care nu mai vrea sa ma sustina
ultima luna am avut menstruatia cu 12 zile intarziere cu dureri groaznice diferit de alte dati ;sa fie oare vreo infectie sau inflamatie??? nu am copii nici avorturi. am 4 ani de la casatorie si peste un an dorim sa avem un bebe si ma ingrijorez ca nu voi fii buna de nimic.
inca o problema am dureri periodice in partea staga la sold la mers si cand ma invart in pat. eu am o viata foarte activa si muncesc mult ( fac menaj ). am acut radiografie la sold si in prezent tot e ok mi sa spus ; nu stiu care poate fii cauza...ce medic sa consult pt asta?

daca poate cineva sa ma sfatuiasca!!!
5 comentarii
0
21-09-2008, ora 00:00
FLORA
Nu este medic/terapeut
FLORA
AM UITAT SA MENTIONEZ AM 26 ANI SI PT PNEUMONIE AM LUAT ATUNCI ZINAT.
0
22-09-2008, ora 00:00
gabimiha
Nu este medic/terapeut
gabimiha
ACEEASI POROBLRMA AM AVUT SI EU, AM SCRIS LA ACEST FORUM, DAR NU AM GASIT UN RASPUNS REAL, AM LUAT, , TAVANIG 500 MG, , DOCTORUL MEU ZICE CA PLEURA DA ACEST SIMPTOM, SI DUPA O SUFERINTA DE 9 LUNI DE ZILE, MIA TRECUT IN 7 ZILE
CITESTE CE AM INTREBAT EU LA GABI1G, PE PAGINA, , BOLI RESPIRATORII,
0
22-09-2008, ora 00:00
gabimiha
Nu este medic/terapeut
gabimiha
SCUZE, CITESTE LA GABIMIHA
0
22-09-2008, ora 00:00
gabimiha
Nu este medic/terapeut
gabimiha
nu am regasit medicamenbtul tavanig 500 in lista de medicamente de pe ecest forum, daca vrei iti trimit prospectul pe email, imi scrii la 3347990671@tim.it
0
25-11-2008, ora 11:31
alf66
Nu este medic/terapeut
alf66
citeste raspunsul meu pt. d-na cu titlul 'bronsolita" parca, tot pe pag. asta!
bafta!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: