CADERI NERVOASE

07-11-2012
roxanaroxi
Nu este medic/terapeut
roxanaroxi
IN ULTIMA PERIOADA AM AVUT MAI MULTE CADERI NERVOASE, IN URMA CARORA MA INTEPA INIMA IAR ACUM PARTEA STANGA A CORPULUI ESTE PUTIN AMORTITA. (AM DOAR 18 ani) VREAU CATEVA SFATURI CE SA FAC PENTRU A EVITA ASTFEL DE CADERI NERVOASE, SI CUM CREDETI CA POT SCAPA DE PROBLEMA CU AMORTEALA CORPULUI, CE POT FACE?SPORTUL SI MISCARILE MA POT AJUTA?CE REMEDII SUNT?VA MULTUMESC
1 comentarii
0
08-11-2012, ora 18:08
Chris-tin
Nu este medic/terapeut
Chris-tin
Buna seara!

Am tot citit in ultima perioada despre Glanda tiroida...in urma cu 3-4 ani am urmat un tratament in urma consultarii unui medic endocrinolog. Doi ani am urmat tratamentul si analizele nu ieseau niciodata bine. Eram obosita mereu, dormeam enorm de mult, aveam palpitatii la inima, urcam doua etaje si simteam ca-mi iese inima din piept, ca nu mai pot respira. Vreau sa precizez ca in urma tratamentului ma simteam mult mai rau decat inainte. Acum, ma simt mai bine, desi am intrerupt tratamentul de tot, nu mai iau nimic si nici nu am mai facut analize de ceva timp, gusa este, insa pot respira, nu ma deranjeaza decat estetic. Cand am mers prima data la consult mi s-a spus ca mi s-a declansat la nastere, insa pana acum 3-4 ani nu m-am simtit deloc rau. Mi-e teama de rezultatul analizelor pe care le voi face in curand... Mi se recomandase si mie sa fac operatie.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.