fisura boltii palatului cu fisura labilala unilaterala, pe 1 aprilie face un anisor

11-03-2015
199015
Nu este medic/terapeut
199015
Sunt o mamica nelamurita, am nascut o fetita cu malformati la gurita, are acest caz, , fisura boltii palatului cu fisura labilala unilaterala, pe 1 aprilie face un anisor, dar din pacate nu iam facut prima interventie deoarece banii nu ne lasa, am fost la iasi cu fetita cand avea ea o luna a vazut-o, a examinato la gurita si mi a zis sa vin cu ea cand face ea 3 luni sa imi faca o programare, nu am mai apucat sa mai ma duc ptr ca nu am avut banii, sunt o mama disperata va rog ajutati-ma cu niste sfaturi, intrebarea mea era daca nu am operato pana acuma la un an, trebuia operatata pana acum, sau deacum inainte este mai greu de operat ptr ca e marisoara si sa intarit osul la gurita, c-am cat ma costa o, operatie si vreau sa precizez ca mananca la biberon primele zie a mancat prin sonda acuma exista riscu de a se ineca?Va rog mult sa imi rasp, va multumesc.
1 comentarii
0
01-07-2015, ora 18:14
giada blu
Nu este medic/terapeut
giada blu
Buna ziua !, pot sa va intreb de unde sunteti, si ce a-ti mai facut de atunci!?!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul