Bubite rosii pe capul penisului

06-06-2008
Antoniu
Nu este medic/terapeut
Antoniu
acum 3 zile am avut un contact sexual neprotejat cu partenera stabila. dupa o zi am observat ca mi-au aparut pe capul penisului niste bubite mici rosii... ea s-a plans de usturime in vagin in timpul actului..
bubitele de pe capul penisului nu ma mananca nu ma ustura... nimic.. cam ce ar putea fi ?
10 comentarii
0
06-06-2008, ora 00:00
gajiku_cs
Nu este medic/terapeut
gajiku_cs
cam exact la fel am patit si eu.dar am vazut bubitele la 5 minute dupa ce am terminat.astept si eu ceva raspuns.ms
0
19-06-2008, ora 00:00
alecsutz
Nu este medic/terapeut
alecsutz
aceeashi problema am si eu nu ustura nu mananca nu ma deranjeaza cu nimik ci pur si simplu sunt acolo.
0
06-08-2008, ora 00:00
razvan553
Nu este medic/terapeut
razvan553
Antoniu, cred ca prietena ta avea candidoza acuta, si ti-a provocat si tie balanita candidozica.
0
25-05-2009, ora 18:47
thechampion
Nu este medic/terapeut
thechampion
Am 24 de ani si am avut un contact sexual cu o fata care nu o mai facuse de 6 luni, la 3 zile dupa acel contact, am observat ca mia aparut pe capu penisului niste bubite rosii mici, oare ce sa am? fata cu care am facuto mia spus ca ea nu are nmk ca a facuto mereu protejat, insa cu mine nu sa protejat pt ca nu am vrut eu, astept si eu un raspuns de la dvs.
0
25-05-2009, ora 18:50
thechampion
Nu este medic/terapeut
thechampion
Am 24 de ani si am avut un contact sexual cu o fata care nu o mai facuse de 6 luni, la 3 zile dupa acel contact, am observat ca mia aparut pe capu penisului niste bubite rosii mici, oare ce sa am? fata cu care am facuto mia spus ca ea nu are nmk ca a facuto mereu protejat, insa cu mine nu sa protejat pt ca nu am vrut eu , nu a fost chiar un act sexual asa cum ar fi trebuit sa fie, mi-am schimbat starea de spirit si nam mai putut continua, au fost doar cateva penetrari, si mia facut un sex oral si cam atat, apoi la 3 zile am vazut ca au aparut pe capu penisului niste bubite mici si rosii, ce-oi avea oare? astept un rsp de la dvs.
0
28-08-2009, ora 12:43
Catalyn16
Nu este medic/terapeut
Catalyn16
Buna ziua .as avea o problema ji as vrea niste raspunsuri. ieri dupa antrenament... cand am facut dush am observad niste bubitze mici rosii pe capul penisului. nu ma ustura, manancarini am rareori ... ji nu stiu ce sunt sau care este cauza aparitiei lor. imi puteti spune un tratament ceva. varsta 15 ani. Un raspuns mai rapid as dori ca sunt ingrijorat. Multumesc anticipat ..:(
0
05-02-2010, ora 19:41
cristian12345
Nu este medic/terapeut
cristian12345
buna ziua...in urma cu 5 zile mam culcat cu o fosta gagica de a mea, iar dupa 3 zile ce m-am culcat cu ia, a inceput sa imi apara pe capul penisului si pe langa niste bubite mici rosii, care nu ma mananca, nu ma ustura, doar ca nu stiu ce sunt !!!!...e prima oara cand am ceva de genul acesta si as vrea sa stiu daca ar trebui sa fiu ingrijorat, si la ce medic ar trebui sa ma duc...va multumesc ( as dori un raspuns cat mai repede posibil )...
0
22-03-2010, ora 14:05
marius2010
Nu este medic/terapeut
marius2010
Buna am 22 de ani, la fel ca multi dintre cei prezenti pe acest forum, de fiecare data cand am un contact sexual neprotejat cu prietena mea, imi apar bubite rosii si la nivelul gaurii de la canal o pata rosie, nu ma ustura, doar ma mananca...iar dupa cateva zile.daca ma spal repetat.dimineata de exemplu daca ma spal...si imi curat "capul"penisului se formeaza un fel de branza...dupa care bubitele dispar...insa daca am din nou un contact sexual.imi reapar...a fost odata cand capul penisului mi s-a inflamat...s-a ingrosat provocandu-mi un fel de umflatura...Ce pot face?Are ea ceva? Fata a fost virgina...eu am fost primul din viata ei...si inainte de ea am mai avut contacte sexuale cu alte fete insa doar protejat... Astept un raspuns va rog.
0
24-03-2010, ora 00:25
tristan
Nu este medic/terapeut
tristan
buna seara.am si eu o problema.mi-a aparut pe capul penisului in zonape unde curge urina o bubita mica rosie caun neg asa, un fel de carnita mica.ce ar putea fi?am avut contact sexula neprotejat cu sotia mea.astepe un rasp cat se poate de repede
multumesc
0
15-04-2012, ora 20:02
Aliiin
Nu este medic/terapeut
Aliiin
Buna seara. Am 17 ani si in urma cu 2-3 zile am avut un contact sexual cu iubita mea. Dupa 2 zile mi-au aparut pe capul penisului niste bubite multe, mici si rosii..nu ma ustura/doare si prezinta o foarte minora mancarime. Ea a mai avut contact sexual cam cu o luna in urma, sunt al-III-ea al ei cu care a avut contact sexual si este primul meu contact sexual, deci eram virgin. Contactul sexual a fost neprotejat, insa i-am oferit sa-si introduca un ovul ca metoda contraceptiva. De la contactul sexual pana in momentul in care am observat ca am asa ceva nu m-am spalat, si de fiecare data inainte sa ma fi dus la ea imi spalam capul penisului cu gandul ca o voi face cu ea, dar nu cu o temperatura a apei potrivita cu corpul uman..ci foarte rece..sau foarte calda, imi era indiferent..numai sa ma spal. Ea a mai avut candida si inca ceva care cuprindea usturimi la urinat, insa mi-a spus ca sa tratat si numai are absolut nimic, ca si-a facut analizele si multe altele. Sunt ingrijorat si as vrea sa stiu ce pot sa fac in legatura cu asta. Astept un raspuns cat se poate repede. Va multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •