Bubite pe penis

23-10-2011
anonim2
Nu este medic/terapeut
anonim2
Buna seara.Am urmat un tratament cu antibiotice timp de 6 zile iar in una din aceste zile am facut sex neprotejat cu prietena mea, am impreuna cu ea 8 luni de zile.Dar am observat ca a doua zi mia aparut pe capul penisului niste bubite rosii, si capul penisului cand il decalotez devine putin mai alb, mai aveam si ceva alb tot in juru lui dar m-am spalat cu bicarbonat de sodiu si apa calda si a disparut.accea chestie alba care am inteles ca se numeste segma.
A fost cam asa in a doua zi dupa ce am facut sex am observat ca ma mananca dar nu am bagat in seama, a treia zi m-am uitat si am remarcat segma, bubitele rosii si faptu ca mi se decalota foarte usor.Am vrut sa ma duc la dermatolog dar erea inchis.Am ajuns acasa m-am spalat cu bicarbonat de sodiu si cand m-am trezit am observat ca nu mai am segma iar bubitele rosii nu mai ereau chiar asa intense am repetat procedeul de dimineata si am remarcat ca se decaloteaza mai greu.Acum seara m-am dat cu lomexin si dabea astept sa vad maine rezultatu dar a inceput sa ma manance foarte tare.Nu o sa pot sa ajung la dermatolog decat luni de dimineata.
Aveti idee ce poate fi si ce as putea sa fac?
Am uitat s amentionez am mai luat o pastila care nu stiu pentru ce este dar am inteles ca se ia decat una singura si atata nu mai iei. Multuesc pentru ajutor
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici