Bubite pe penis.. si de ceva timp ma feresc de sex.

25-03-2013
philips
Nu este medic/terapeut
philips
De ceva timp ma confrunt cu aceasta probleme si de ceva timp ma feresc de sex. Mi-a iesit pe penis un fel de urticarie. Mentionez ca in vara aveam si pe maini la baza incheieturii si pe picioare, peste tot. Este o eruptie tegumentara. Ultima data cand mi-am facut analizele complete mi-a descoperit oxiuroza si am citit ca asta poate provoca ce am eu. Acum pe maini/picioare mi-au disparut dar mi-au ramas pe penis.

Cum arata: Pe maini la baza incheieturii aveam niste bilute, exact cum este o manusa pentru bicicleta ca sa nu alunece, si erau micute. Pe penis sunt exact culoarea pielii, nu ma dor, nu miroase, cel mai tare se cunoaste pe cap. Sunt niste ridicaturi foarte mici, adica eruptii. Imi este rusine, e ceva inestetic. Daca o sa pot o sa revin si cu o poza.
6 comentarii
0
25-03-2013, ora 15:40
donica
Nu este medic/terapeut
donica
ti ai facut analize pt boli cu transmitere sexuala?
poti incerca tratamente alternative este alegerea ta
0
25-03-2013, ora 15:59
philips
Nu este medic/terapeut
philips
Nu mi-am facut nici o analiza pentru BTS. Nu stiu, nu cred ca am nimic pentru ca am folosit prezervativ cu fetele care nu au fost virgine. Si fetele virgine, 3 au fost, toate curate.
0
25-03-2013, ora 19:53
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
E clar ca trebuie sa consulti un urolog. Ca idee, ce legatura are curatenia celor trei virgine?Orice femeie, indiferent de cat de curata este, poate contacta si apoi transmite boli de toate felurile.
0
25-03-2013, ora 22:06
philips
Nu este medic/terapeut
philips
Daca consult un urolog, cat costa o consultatie? Sau un dermatolog? Problema era ca daca aveam bani momentan eram la medic nu pe forumuri.
0
25-03-2013, ora 22:13
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Depinde de orasul in care locuiesti, de tarifele practicate la cabinetele private...e totusi o problema serioasa si amanand momentul consultarii unui medic, se poate agrava. E greu ca cineva, fie el medic sau nu, sa puna un diagnostic pe net doar pe baza celor mentionate de tine.
0
03-04-2013, ora 23:39
philips
Nu este medic/terapeut
philips
Am facut un nou topic in care am adaugat si poze, daca vrei te poti uita, vad ca nu ma baga nimeni in seama.

http://forum.romedic.ro/prod/Bubite_penis_077535.html
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Efectele lipsei activității sexuale
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •