Boala sau infectie, ma puteti ajuta?

19-11-2012
alex.x
Nu este medic/terapeut
alex.x
Salut
Numele meu este Alex si am 23 de ani, inainte sa va scriu vreau sa precizez ca sunt intr-o relatie de un an de zile si in acest timp nu am intretinut relatii sexuale cu alte femei

Acum ceva timp (joi mai exact) am avut ultimul contact sexua cu partenera mea, in timpul actului am simtit usturimi la nivelul penisului (din cauza lipsei lubrifiantului, ma gandesc eu). Dupa finalizare am mers la baiei pentru igiena si am constatat ca ma ustura pielea din jurul capului la contact cu apa.

Dimineata cand m-am trezit aveam pe capul penisului o chestie alba si o crapatura pe interiourul pielii care acopera capul. nu mi s-a mai intamplat pana acum si nu stiu daca e de la ea deoarece facem sex in mod regulat si e prima oara cand se intampla asta. acum s-au inmultit si ma ustura, mai ales cand incerc sa decalotez
Va rog sa imi spuneti ce poate fi, cum poate fi tratat si de unde as fi putut sa o iau (boala- daca e boala).

Multumesc anticipat
3 comentarii
0
19-11-2012, ora 09:35
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
buna dimineata,
ai incredere in prietena ta?
- raspuns;
(la intrebarea ta)
POATE de la ea..
o zi buna!
0
19-11-2012, ora 10:24
alex.x
Nu este medic/terapeut
alex.x
buna

da am...
bun, si daca ar fi de la ea, ce poate fi????
0
19-11-2012, ora 13:27
louferygo
Nu este medic/terapeut
louferygo
Se poate sa aibe ea o infectie si sa-ti fi dat si tie. Nu e neaparat boala venerica, poate a facut o raceala sau o candida. Intreab-o daca ea are ceva probleme, iritatie sau discomfort. O vizita la doctor te va lamuri si te va scapa de aceasta neplacere.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: