Boala?

07-04-2013
MyMistake
Nu este medic/terapeut
MyMistake
In urma unui raport sexual oral din partea unei fete nemaintalnite de mine am capatat anumite simptome printre care un fel de usturime(arsura) permanenta si meatul uretral inflamat.Cand urinez, nu am usturimi, uneori aveam niste picaturi transparente doar in momentul cand aveam scaun.Am facut numeroase analize care sunt ok, analizele fiind:VDRL, RPR, TPHA, Anti Chlamydia Trachomatis-IgM, sumar urina, urocultura, anti virus herpetic 2 IgG, Anti hiv 1+2, depistare Chlamydii din secretie, examen microscopic colorat(secretie redusa cantitativ, fara inflamatie, rari coci gram pozitivi).Aceste analize le-am facut de mai multe ori, la mai multe laboratoare...am fost la mai multi medici, tinut unele tratamente, degeaba...nu mai stiu cui sa ma adresez si ce sa fac, sunt cu psihicul la pamant, nici nu mai vreau sa ma trezesc.Nu sunt cine stie ce macho, nu am avut numeroase experiente, dar poate sunt un caz de 1 la nu stiu cate persoane de am patit asa ceva...va rog frumos daca imi puteti da un raspuns ca nu mai rezist.Am atasat si cateva poze in speranta ca se poate uita cineva, in linkurile de mai de jos:
http://postimg.org/image/cj9cr8qy9/4399f713/
http://postimg.org/image/9e13wll5z/bbf2971d/
http://postimg.org/image/p6ioqqzbp/f662b3e3/
http://postimg.org/image/41w2b3i37/2f93bc0c/
12 comentarii
0
07-04-2013, ora 20:25
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Uita-te si tu cu atentie la acest video si ia-ti o hartie si un pix.
La un moment dat sunt enumerate toate analizele care trebuie facute.
Sexul in afara Casatoriei are un pret ! - Recomandat si Adolescentilor
-*

Sigur (100 %) o sa iti placa filmul !

P.S.: Ia la rand toate simptomele bolilor la barbati la net si vezi care da usturime.
Vezi ca am un Topic Top 12 bts.

(*modificat de admin)
0
09-04-2013, ora 12:10
MyMistake
Nu este medic/terapeut
MyMistake
Multumesc tuturor mafiotilor din Romania incepand de la laboranti, asistente, medici(cu care m-am intalnit).Datorita voua am cheltuit o suma de bani, v-ati batut joc de mine cu nu stiu ce tratamente...dau dreptate stirilor in care s-a spus ca la, laboratoare s-a mintit in legatura cu analizele medicale falsificandu-le.Doresc la nivel national sa se extinda aceste verificari, personal nu am incredere in medici si by the way:Nu mai plangeti domnilor ca nu sunteti platiti...in incheiere "multumesc" tuturor persoanelor care fac trafic la postarea mea si stau indiferenti(va meritati soarta la multe).
Acest raspuns este un pamflet si trebuie tratat ca atare!
0
09-04-2013, ora 13:39
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ MyMistake

Nu mai fi suparat. Ti-ai asumat tu singur greseala si acum trebuie sa stai linistit si sa o indrepti.
Problema e ca mai multe bts se manifesta cu arsuri la barbati.
Doamna aceea in filmuletul pe care ti l-am dat zicea ca au fost descoperite pina acum 30 de bts (boli cu transmitere sexuala).
Nimeni din cine intra aici si citeste topicul tau nu poate da un verdic pentru ca trebuie analize.

Da Search pe Forum "midorin42" (doctor Dermato-Venerologie) si trimite-i mesaj pe privat cu problema ta si cu pozele. Vezi daca te poate ajuta.

Revino-ti si inarmeaza-te cu rabdare si o sa se rezolve.

Roaga-te prin cuvintele tale in fiecare seara sa se rezolve ! Pentru ca vad ca e cam complicat la tine.

Mai sunt cazuri pe Forum la care a durat si mai mult rezolvarea problemei.
0
09-04-2013, ora 20:09
MyMistake
Nu este medic/terapeut
MyMistake
Multumesc pentru sprijin si recomandari!
0
14-04-2013, ora 10:52
MyMistake
Nu este medic/terapeut
MyMistake
Ms zdrentelor, datorita voua am facut 643 de vizualizari...sper sa ies pe podium.Va multumesc si de raspunsuri!
0
15-04-2013, ora 21:35
tox21
Nu este medic/terapeut
tox21
ceao mystake ai aflat ce problema ai? cam asa arata si penisul meu, am ceva scurgeri incolore si putina usturime cateodata.
0
15-04-2013, ora 22:21
MyMistake
Nu este medic/terapeut
MyMistake
N-am aflat frate din pacate...sa fwt doctorii astia in guritza si toti astia din domeniu care se fac ca muncesc si asteapta banu din cer(imi cer scuze pentru unii, max 20% care isi fac treaba si sunt seriosi).Nu de astea, da am cheltuit vreo 1400 RON pe analize, consultatii samd si pe nesimtitii astia ii doare fix in pwla de tine!!!
0
16-04-2013, ora 17:14
tox21
Nu este medic/terapeut
tox21
la dermatolog ai fost? eu inca nu o sa merg
0
16-04-2013, ora 17:16
tox21
Nu este medic/terapeut
tox21
mi-am facut vrdl, hep b, hiv, urocultura, candidoza bucala, streptococi etc, toate negative
mai fac chmydia sau cum ii zice si o secretie uretrala, ce sti secretia tio face la laborator?
0
16-04-2013, ora 22:10
tox21
Nu este medic/terapeut
tox21
rog cineva sa ne ajute.
0
17-04-2013, ora 21:01
MyMistake
Nu este medic/terapeut
MyMistake
Nu te ajuta frate nimeni...stai linistit, romanul cand te vede jumatate in groapa, arunca cat mai repede cu pamant peste tine sa se asigure ca a scapat de tine.Asta-i mentalitatea!Mai bine vorbim pe privat!
0
27-04-2013, ora 14:07
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ MyMistake

Frate, am aflat de la un prieten ca trebuie sa te internezi la Spitalul de Dermato-Venerologie si sa faci acolo tratament cu antibiotice, injectii si perfuzii cu medicamente antifungice. Efectele secundare pot fi mari, ca cele de dupa chimioterapie, dar se pare ca te vindeci de orice boala.

Ia trimitere de la medicul de familie si mergi direct la un astfel de spital. Vezi care e treaba.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.