As dori un sfat, va multumesc

21-09-2008
MonicaC
Nu este medic/terapeut
MonicaC
Buna-ziua.V-as ruga frumos sa ma ajutati sa mi dau seama c probleme am, macar cu o sugestie.
Din cand in cand, am un fel de, eu le zic atacuri de panica, dar asta pt ca nu stiu de fapt ceea ce sunt, cu urmatoarele caracteristici: imi scade sau imi creste tensuine brusc, dupa care semi-surzesc cu urcehea dreapta, respir din ce in ce mai greu, vad incetosat si ma iau ametelile rau de tot. urmate de o tenaspiratie rece.toate astea cam 5 minute in ordinea descrierii simtomelor.apoi auzul imi revine si in alte 5 minute imi revin.nush ce am dar treaba aceasta se intampla din senin.si uneori se intampla, scurt, sa-mi pierd si cunostiinta.dar mai rar.de vreo 3 ori pana acum.
astea ar fi din cand in cand.in general am impresia k am o stare de oboseala permanenta si lipsa de putere si multa greata si probleme la stomac, can asta este. va rog frumos as avea nevoie de o parere, de o indrumare spre un medic, sau eventual o sugestie, un posibil tratament, dak este ceva ushor, ceva lipsa de anumite substante.
Va multumesc anticipat,
Monica
2 comentarii
0
23-09-2008, ora 00:00
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
Buna ziua !
Va recomand o internare in clinica ORL. Pentru a investiga urechea interna.
este posibil sa fie vorba de Boala Menier.
0
24-09-2008, ora 00:00
MonicaC
Nu este medic/terapeut
MonicaC
Multumesc Frumos!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.