Prietena mea este insarcinata?

10-07-2013
sradoo
Nu este medic/terapeut
sradoo
Buna ziua,
as avea o intrebare scurta, m-am culcat cu prietena mea pentru prima data (pentru ea) iau eu nu am fost protejat, pentetrarea nu a fost totala, nu am ejaculat si nu am putut sa ducem partida pana la capat deoarece o durea, exista sanse sa ramana insarcinata? sunt cam paraonic in legatura cu asa ceva :) va rog sa fiti seriosi, multumesc anticipat.
4 comentarii
0
10-07-2013, ora 06:24
valescu
Nu este medic/terapeut
valescu
data viitoare protejati-va si fii sigur. tinand cont de ce ai povestit cred ca sunt sanse infirme sau nule sa fi ramas insarcinata
0
10-07-2013, ora 12:42
AnaEma
Nu este medic/terapeut
AnaEma
Deodata ce nu ai "ejaculat" si nu ati putut duce partida pana la capat nu cred ca sunt sanse sa fi ramas insarcinata. Data viitoare cand o vei mai face protejati-va sa fi mai sigur. :)
0
10-07-2013, ora 13:05
sradoo
Nu este medic/terapeut
sradoo
Asta va fi la ordintea partidei, dar mie imi era teama de lichidul pre ejaculator :) De aceea am dorit sa va intreb.
0
11-07-2013, ora 00:37
AnaEma
Nu este medic/terapeut
AnaEma
Cum am spus, nici gand de a fi "insarcinata" daca tot vrei sa te convingi incearca si spunei sa faca un test de sarcina sau sa se duca la ginecolog.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •