Ameteli si stari de oboseala

13-04-2012
tiby
Nu este medic/terapeut
tiby
Buna ziua ar putea cineva sa ma ajute si pe mine va rog mult. Am 34 de ani si pana acum patru ani nu am avut probleme cu ametelile continuu, ameteam numai atunci cand ma ridicam brusc, acum patru ani am avut ametelii continuu am fost la doctor mi-am facut analize si ma trimis sa fac si o radiografie pt sinuzita, un doctor mi-a spus ca nu am sinuzita, apoi am fost la doctorul meu de familie care mi-a citit radiografia si mia spus ca am sinuzita cronica, e adevarat ca mai am si migrene dar o data s-au de doua ori pe luna si imi lacrimeaza ochii in momentetele cand am aceste migrene. Am primit tratament pt sinuzita dar pot sa va spun ca nu am simtit nicio ameliorare ametelile nu dispareau. Apoi am fost la un control neurologic mi sa pus ca problema este de la coloana, sunt inalta si coloana imi preseaza cutia craniana, sunt si un pic slaba nu prea tare, am urmat un tratament cu vitamine cu persen pt ca nu puteam sa dorm bine si betaserc, vreau sa va spun ca m-am simtit foarte bine pana acum o saptamana cand ametelile au aparut din nou, la inceput aveam ameteli inainte s-au in timpul menstruatiei dar acum ultima luna ametelile nu au disparut. Nu stiu ce sa mai fac va rog sa ma ajutati si pe mine, in aceasta perioada cu ameteli din doua in doua zile imi curge nasul si stranut, in momentele acestea nu mai am ameteli ma simt bine.Obosesc foarte repede si nu prea am putere ma simt foarte obosita cateodata. Va multumesc mult de tot.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.