Am taietura la limba...

01-07-2009
baby.doll
Nu este medic/terapeut
baby.doll
Acum un an de zile mi-am dat gaura in limba. Limba mea s-a vindecat frumos, nu aparuse nici o problema. Dupa aproximativ 2 luni am observat ca a inceput sa mi se despice putin limba pe partea superioara mentionez ca nu ma jucam cu cercelul. Am intrebat mai multe persoane si mi-au spus ca este normal, ca asa au toti purtatorii de cercel in limba, asa ca nu m-am panicat. Limba a inceput sa se despice din ce in ce mai mult, acum are circa 5 milimetrii in lungime, iar in adancime nu stiu exact, banuiesc ca in jur de 2 milimetrii. Am intrebat in stanga si in dreapta, dar nimeni nu a stiut ce sa imi raspunda. Nu stiu nici ce s-a intamplat, nici ce as putea face sa remediez situatia. Mentionez ca mi-am dat cercelul jos crezand ca am sa rezolv ceva, dar a fost in zadar, cu sau fara cercel, aceeasi situatie o am. Multe persoane mi-au spus ca limba nu se vindeca, ca asa imi va ramane pe viata. Sper din tot sufletul sa nu fie adevarat ce mi-au spus. Va rog sa ma ajutati in vre-un fel. nu mai am la cine sa apelez
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.