de multe ori sex si tare si incet dar nu mi s-a rupt ata care e putin groasa

30-08-2013
UnBaiat89
Nu este medic/terapeut
UnBaiat89
Buna seara.Am si eu o problema si v-as fi foarte recunoscator daca m-ati ajua.Am 24 de ani si am facut de multe ori sex si tare si incet dar nu mi s-a rupt ata care e putin groasa si cred ca de aceea nu s-a rup inca.Mi-am inceput reluatia sexuala la 16 ani.Dar acum am o iubita si nu rezist mult, primul 'numar' ma tine 2-3 minute iar al doilea mai mult.O fi din cauza atei care inca nu s-a rupt ? Daca se rupe ata rezist mai mult ? Va multumesc
5 comentarii
0
02-09-2013, ora 11:51
Andra Constantin
Nu este medic/terapeut
Andra Constantin
nu are treaba ata cu rezistatul. cand iti incepi viata sexuala nu trebuie neaparat sa se rupa ata. la unii se rupe, la altii nu. o poti ave ala locul ei toata viata. nu cred ca te deranjeaza cu ceva. deci nu e de la ata. nu cred ca ai nicio problema. nu mi se pare nimic iesit din comun ca rezisti 3 minute. dupa 2-3 minute de la inceprea actului sexual simti ca iti vine? si cand simti ca iti vine nu poti sa faci o pauza mica de cateva secunde apoi sa continui?
0
02-09-2013, ora 11:54
UnBaiat89
Nu este medic/terapeut
UnBaiat89
Eu din aceasta cauza am crezut ca nu rezist mai mult. De obicei prima tura ma tine putin, a doua tura mai mult.Dar daca se rupe ata, penisul creste in lungime ?
0
02-09-2013, ora 12:00
Andra Constantin
Nu este medic/terapeut
Andra Constantin
nu creste. ata e si ea o chestie pe acolo care leaga preputul de gland si nimic mai mult. dar ca sa rezisti, atunci cand simti ca esti gata sa ejaculezi, te opresti cateva secunde pana simti ca a mai trecut senzatia si apoi continui. si asa dureza mai mult. e normal ca prima data sa dureze mai putin si a doua oara mai mult. nu stiu ce barbat rezista mult de prima data.poate doar aceia care fac filme ptr adulti ca au mult antrenament ;))
0
02-09-2013, ora 12:01
UnBaiat89
Nu este medic/terapeut
UnBaiat89
Mersi mult :*
0
02-09-2013, ora 12:02
Andra Constantin
Nu este medic/terapeut
Andra Constantin
cu multa placere :*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul si presiunea sexului la adolescenti
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  •