Am niste dureri in partea dreapta ! Un raspuns va rog frumos.. !

16-11-2011
Dodoo
Nu este medic/terapeut
Dodoo
Buna seara... Am niste dureri SUPORTABILE in partea dreapta, dar ma inteapa si in spate putin si pe mijlocul burti putin in stanga... Durerile sunt la nivelul sub buric dar nu foarte mult... Sunt oarecum speriat de operatie deorece vreau sa stiu daca este apendicita, dorerea ma lasa dupaia iar ma ia nuj ce sa spun, si la un medic la mine in oras daca ma duc o sa ma opereze de apendicita chiar daca am sau nu, stiu asta pentru ca am mai avut asa o problema si a vrut sa ma opereze si eu nu aveam nimic... Durerile sunt de o saptamana si nu stiu ce sa fac o mica ipoteza, ar putea fi o raceala la burta ceva ? Va rog sa imi dai un sfat macar... !



Multumesc anticipat !
3 comentarii
0
17-11-2011, ora 15:31
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Mergi la medicul de familie, sa te consulte, sau la un medic de medicina interna, aici nu avem cum sa te ajutam decat cu un sfat..in rest durerea se lasa pe picior, sau cand il ridici, se intensifica durerea, ai greturi?Poate sa fie si colonul..
0
12-01-2012, ora 16:18
dragmie
Nu este medic/terapeut
dragmie
stie cineva ceva despre medicul Sorin Siliste de la Spitalul Colta?
0
12-01-2012, ora 17:11
dragmie
Nu este medic/terapeut
dragmie
stie cineva ceva despre medicul stanilescu sorin de la Spitalul Colta?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: