de aproape o luna.. pierd putina urina fara sa imi dau seama

01-08-2012
alyce_24
Nu este medic/terapeut
alyce_24
Am nevoie de ajutorul unui medic deoarece nu stiu ce mi se intampla.Din cauza serviciului nu pot ajunge pentru a-mi face un set de analize.De aproape o luna in timpul zilei mi se intampla sa pierd putina urina fara sa imi dau seama (simt o ca o caldura usoara, atunci cand esti la menstruatie si nu poti face nimik )pur si simplu mi se uda chilotul.
Lucrez 10-12 ore pe zi numai in picioare sa fie asta o cauza efortul?
Astept raspunsul unui medic pentru a ma linistii daca e cazul.
Am 25 de ani un avort (la 16 sapt fatul )si o nastere prin cezariana in urma cu 5 ani.


Va Multumesc!
5 comentarii
0
02-08-2012, ora 11:44
parvuiordana
Nu este medic/terapeut
parvuiordana
Trebuie sa consultati un medic.Nu tratati cu usurinta acest simptom.
0
04-08-2012, ora 16:13
geo88
Nu este medic/terapeut
geo88
cum patezi chilotul?? ce culoare are"pata" respectiva?? te doare te ustura??ai febra noaptea? ai simtit niste galme in regiunea inghinala vreodata? fi mai explicita.cel mai simplu ai merge la un urolog si gata, totusi nu pe forum ca de asta ai avut timp.
0
04-08-2012, ora 20:47
alyce_24
Nu este medic/terapeut
alyce_24
Am avut timp de forum pentru ca am intrat de la servici deaia am avut timp.Si nu cred ca e nimeni in masura sa ma judece eu doar am cerut un ajutor daca vrei sa ami dai e bine daca nu iar bine nu te forteaza nimeni.

Multumesc!
0
04-08-2012, ora 21:58
geo88
Nu este medic/terapeut
geo88
Nu doamna nu te supara, eu doar vroiam sa stiu cum adica, dumneata patezi chilotul, cand se intampla, in ce momente ale zilei daca exista vreun simptom inainte sau dupa, ce culoare are pata aceea?? m-am "rastit" asa un pic :-D ptr ca dumneata ai stat si nu faci nimica in privinta asta.:-(
0
10-08-2012, ora 18:25
alyce_24
Nu este medic/terapeut
alyce_24
Nu este ca o pata pur si simplu faci pipi putin pe tine cat sa ai chilotul ud.Am doar dureri de mijloc dar suportabile si nu in permanenta se intampla in special dupamiaza dupa ora 14.nu stiu ce ar putea fi.Am sa merg la medic sa vad ce se intampla.


Va multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.