Am nevoie de ajutor!!!! sangerari inexplicabile

18-02-2008
Dannia24
Nu este medic/terapeut
Dannia24
Buna ziua!Am o problema destul de grava si nu stiu cu ce sa incep, pe data de 10 februarie i-a venit ciclul cu 4 zile mai deveme, a fost de culoare normala, cu cheaguri ce-i drept si cu dureri de burta ca de obicei, am fost la medic pt ca aveam mictiuni frecvente si mi-a prescris ciprinol.Pe data de 18 februarie am inceput sa am niste sangerari inexplicabile de culoare putin ma inchisa, dureri pelvine si lombare si greturi, am facut vreo 5 teste de sarcina si toate au iesit negative.Care sa fie cauza, dr. m-a consultat, nu mi-a facut ecograf, dar ce m-a mirat este ca mi-a dat sa imi recoltez si beta hgc, sa fiu oare insarcinata, sa fi avut ciclu peste sarcina?Dar de ce testele sunt negative?Ce se intampla, sa fi ramas insarcinata dupa ciclu?Va rog sa ma ajutati cu un sfat pt ca daca ar fi sarcina voi fi nevoita sa fac avort a doua oara din cauza unei medicamentatii si chiar imi doresc un copil!!!Multumesc.
1 comentarii
0
22-02-2008, ora 00:00
vali_valiy
Nu este medic/terapeut
vali_valiy
Eu te sfatuiesc sa consulti urgent un alt medic pt k nu mi s pare normal k dupa tratamentul acela sa t simti tot asa.Am o prietena kre a pierdut o sarcina din cauza unui medic:i-a zis k are fibrom, i-a dat tratament si ea de fapt era insarcinata si a pierdut copilul si nici nu mai poate avea altii acum pt k are si un ovar scos.T rog sa mergi de urgenta la un alt medic si sa iti faci investigatiile necesare.Si eu tot in invatamant lucrez si am si eu probleme.Din cauza unei operatii nu mai am ovare si nu mai pot ramane insarcinata decat in-vitro.T pup si ai grija de tine.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.