Am avut un chiuretaj pe data de 5 mai in Londra

25-05-2011
minodorasandu
Nu este medic/terapeut
minodorasandu
Dupa ce am fost chiuretata, pentru ca eu am cerut, mi s-au dat anticonceptionale(cerazette), care mi s-a spus sa incep sa le iau incepand cu ziua urmatoare.Asa am facut, dar acum ma confrunt cu o alta problema.De atunci sangerez zilnic, e drept ca foarte putin, doar cat sa-mi patez chilotul, dar sangerez!E normal sa se intample asta?Precizez ca am 37 de ani si pana acum nu am mai folosit nici un fel de pastile anticonceptionale!Am citit prospectul, iar acolo scrie ca dupa cateva luni de folosire sangerarea nu va mai exista.Nu stiu ce sa fac?Dati-mi, va rog, un sfat!!!
3 comentarii
0
25-05-2011, ora 22:19
Ioana Georgiana
Nu este medic/terapeut
Ioana Georgiana
Imi spui te rog unde postez o intrebare pe forum? Multumesc!...
0
25-05-2011, ora 23:14
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
pentru Ioana Georgiana

vrei sa postezi o intrebare?

UITE cum faci:
- scrie pe Google: romedic.ro
- apoi da un clik pe Boli si Afectiuni si...intra pe sectiunea de BOLI la care crezi ca ti se potriveste intrebarea ;
- dai un clik pe acea sectiune..adica pe o anumita boala;
- apoi mergi in josul paginii, ultimul rand unde scrie " mai multe discutii despre..." si dai un clik;
- dai clik pe "adauga un subiect/intrebare".
Inteles?


O seara buna sa ai.
0
26-05-2011, ora 09:49
Ioana Georgiana
Nu este medic/terapeut
Ioana Georgiana
Iti multumesc frumos! O zi buna.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: