Am 13 ani si ma visez cu femei

08-01-2007
Vlad
Nu este medic/terapeut
Vlad
Buna sunt Vlad am 13 ani si as vrea sa va intreb ceva mie cam jena dar o sa va spun, noaptea ma visez cu femei si am dorinta de a face dragoste nu stiu daca este ceva normal, nu ma masturbez ! va rog raspundeti-mi sunt disperat
7 comentarii
0
08-01-2007, ora 00:00
Vlad
Nu este medic/terapeut
Vlad
Daca o sa imi incep viata sexuala o sa am probleme in viitor in viata sexuala ?
0
08-01-2007, ora 00:00
Vlad
Nu este medic/terapeut
Vlad
Parintii mei ar acepta asta dar multe fete de varsta mea nu ar acepta asa ceva, doar daca as gasi o fata cu varsta mai inaintata ! Sant foarte rusinos si nu pot spune fata in fata cu o fata ! Help me, please :(
0
08-01-2007, ora 00:00
Vlad
Nu este medic/terapeut
Vlad
Parintii mei ar acepta asta dar multe fete de varsta mea nu ar acepta asa ceva, doar daca as gasi o fata cu varsta mai inaintata ! Sant foarte rusinos si nu pot spune fata in fata cu o fata ! Help me, please :(
0
08-01-2007, ora 00:00
Vlad
Nu este medic/terapeut
Vlad
Parintii mei ar acepta asta dar multe fete de varsta mea nu ar acepta asa ceva, doar daca as gasi o fata cu varsta mai inaintata ! Sant foarte rusinos si nu pot spune fata in fata cu o fata ! Help me, please :(
0
13-02-2007, ora 00:00
ClaudiaR
Nu este medic/terapeut
ClaudiaR
Este ceva normal sa visezi femei cu care faci dragoste, Vlad.La fel si dorinta de a-ti incepe viata sexuala.
Poti incerca sa te masturbezi, nu este o rusine, poti sa-ti gasesti o prietena mai mare ca varsta, sau poti pur si simplu sa nu fortezi lucrurile si sa vina totul de la sine.
Nu uita de protectie. pa pa
0
11-08-2007, ora 00:00
Theona
Nu este medic/terapeut
Theona
hey:) sunt Theona si am 15 ani...sincera sa fiu trebuie sa recunosc ca inca nu m-am sarutat pana acum cu nimeni cu toate ca am avut cateva ocazii(2), dar am crezut ca ma voi face de ras pt ca nuj sa sarut(baietii fiind mai mari decat mine primul cu un an si al 2lea cu 3 ani).Mi-e foarte frica cand ma voi saruta prima data pt ca nuj daca "voi face fata" cum vrea respectivul.O problema este ca ma excit foarte repede(daca asa se numeste:-??:D ceea ce mi se intampla mie), prima data cand mai aveam nitel sa ma sarut tipul respectiv(mihai) ma tinea in brate, era foarte tandru si ma simteam bn cu el dar ma treceau fiori prin tot corpul si tineam cum curge ceva din mine(cred ca intelegeti ce vreau sa spun:D) si a doua oara la fel si nuj daca este un lucru normal sau nu.Si mai rau decat toate astea pe toate prietenele mele le-am mintit, spunandu-le ca m-am sarutat pana acum si sincer ma simt ca un kkt:|.
0
11-08-2007, ora 00:00
Theona
Nu este medic/terapeut
Theona
So...in concluzi nu trebuie sa fii rusinat de ceea ce ti se intampla pt ca vezi sunt mai mare decat tn si sunt si fata...e un lucru normal prin ce treci..chill:-j
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Creșterea nivelului de testosteron îi face pe adolescenți să fie nerăbdători
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  • Trăirile pozitive din adolescență pot influența sănătatea și starea de bine la maturitate
  •