Alergie?

10-10-2009
corina_6891
Nu este medic/terapeut
corina_6891
Buna seara! Am si eu o intebare pt cine ma poate ajuta: cred ca de vreo doi ani de zile ( nu stiu exact ) in fiecare zi sunt cu pachetul de batistute dupa mine pentru ca imi curge foarte des nasul, fara sa fiu racita. Nu imi lacrimeaza ochii, nu stranut ca sa zic ca am alergie la ceva anume, iar nasul nu ma doare, curge doar "apa" si trebuie sa ma tot opresc din orice activitate pt a-mi sufla nasul si chiar este neplacut si nu conteaza ca e vara sau iarna am tot timpul varful nasului inghetat. Sper ca ma puteti ajuta. Multumesc anticipat!!!
7 comentarii
0
10-10-2009, ora 22:59
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Alergia aceasta provine de la o toxina acumulata in corp. Se poate vindeca cu ajutorul homeopatiei. Consulati un medic homeopat cu experienta.
0
11-10-2009, ora 20:07
corina_6891
Nu este medic/terapeut
corina_6891
Va multumesc din suflet pt raspuns!!! Multa sanatate!
0
12-10-2009, ora 02:17
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Azi mi-am adus aminte de simptomele tale si mi-a sarit in gand si remediul care te-ar ajuta.
Daca nu reusesti sa dai de un medic homeopat care sa te vindece scrie-mi aici mesaj privat si iti spun ce sa faci.
0
12-10-2009, ora 16:59
corina_6891
Nu este medic/terapeut
corina_6891
Ti-as multumi din suflet daca mi-ai spune pt ca acum nu imi permit sa merg la un medic intrucat am auzit ca aceste tratamente sunt scumpe, iar acum trebuie sa imi cumpar o proteza auditiva caci am mare nevoie de ea si care de asemenea ma costa o gramada de bani. Astept cu mare nerabdare remediul tau. Multumesc mult de tot!!!
0
14-10-2009, ora 19:12
corina_6891
Nu este medic/terapeut
corina_6891
Pt scarface!!!Ti-as multumi din suflet daca mi-ai spune pt ca acum nu imi permit sa merg la un medic intrucat am auzit ca aceste tratamente sunt scumpe, iar acum trebuie sa imi cumpar o proteza auditiva caci am mare nevoie de ea si care de asemenea ma costa o gramada de bani. Astept cu mare nerabdare remediul tau. Multumesc mult de tot!!!
0
14-10-2009, ora 19:31
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Trimite-mi id-ul tau de messenger prin mesaj privat sau aici...
0
14-05-2011, ora 19:40
victoritza
Nu este medic/terapeut
victoritza
va rog s ama ajutati, , , mereu stranut fara sa fiu racita, , mancarimi si infundare de nas, , ochi imi lacrimeaza si ma ma tine cateva ore. urechi infundate dar dupa cateva ore nu mai am nimik, ca si cum nu ar fi fost nimic dar in acele ore nu pot face nimic numai in pat si nu stiu cand si unde ma ia aceste simptome...ce as putea sa fac..mi-am facut opertie de deviatie de cornete, , , , , , alergica nu sunt la nimic deoarece mi-am facu testele alergologicece, , , , sunt in pragul disperari, nu stiu ce tratament sa mai fac si unde s ama duc, sau la ce consultatie sa ma duc, va roooooog s ama ajutati daca se poate
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce apar alergiile?
  • Complicațiile rinoplastiei
  • Antibioticele în exces pot crește riscul de apariție a alergiilor
  • Părul din nas - cum îl gestionăm corect medical
  •