Aldara? caut urgent

22-08-2008
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
vreau sa stiu daca in romania exista crema aldara, pentru ca tot intreb in farmacii si nu gasesc. daca da stie cineva unde si cat costa? va multumesc.
8 comentarii
0
26-08-2008, ora 00:00
mishckaa
Nu este medic/terapeut
mishckaa
da...poate fii gasita la farmacia CALIFORNIA FITNESS care se ocupa cu producerea in lab propriu a oricarui tip de crema.altfel nu gasesti decat pe comanda la o farmacie in Italia.Acolo exista sanse sa obtii.
0
26-08-2008, ora 00:00
mishckaa
Nu este medic/terapeut
mishckaa
California Fitness se afla in zona Universitatii in Bucuresti, in spatele fantanii arteziene unde e parcarea laterala a UNION-ului. poate te vor ajuta ei. mie mi-au facut un produs crema pe care nu l-am gasit in romania.dupa denumire l-au reconceput.sunt super-tari
0
16-03-2010, ora 00:00
daniellli
Nu este medic/terapeut
daniellli
la ce este buna aceasta crema, nu va suparati?
0
17-03-2010, ora 12:40
anita1
Nu este medic/terapeut
anita1
Am nevoie si eu de aceasta crema.Te rog spune-mi daca mai poti face rost de ea.As vrea cat se poate de repede.Multumesc.
0
27-04-2010, ora 23:26
ale90
Nu este medic/terapeut
ale90
buna, cam ce pret are crema asta ? mai aveti ? as dorii si eu una, daca are un pret mai acceptabil decat pe internet.eu sunt si studenta si nu prea imi permit mult :( ma puteti ajuta? eu am candilomatoza vulvara... :-| as dorii crema cat mai urgent intr'o zi prin curier daca s'ar putea
0
25-02-2011, ora 01:00
ale90
Nu este medic/terapeut
ale90
Fetelor lasati crema!!! Eu pentru candilomatoza am folosit Condyline..il gasiti la orice farmacie in jur de 80 de lei sticluta.aplicati pe fiecare neg alb in parte cate putin cu ajutorul betisoarelor si aveti grija sa nu puneti solutie si pe pielea sanatoasa, pentru ca are efect de ardere.Durerea nu e mare, cand aplicati pe unii negi poate ustura putin da ft putin..la mine in 3 zile si'a facut efectul si am avut un neg chiar ft mare de vreo 2mm ;) Dupa ce au disparut toti negii am folosit glicerina boraxata, ca sa se refaca tesutul mai repede si in stare perfecta :)
0
11-03-2011, ora 09:22
alexa29
Nu este medic/terapeut
alexa29
fetelor am gasit crema ALDARA la pretul de 256 ron in farmaciile CENTROFARM...
0
14-02-2012, ora 17:02
simonik25
Nu este medic/terapeut
simonik25
In decembrie mi-am facut analiza papanicolau si mi-a iesit bn si la o luna apoi m-am dus la dr ginecolog deoarece aveam mancarimi si imi aparuse ceva crescut k o carnotie si mi sa sp de dr k se numesc condiloame negi genitali.mi-a dat sa aplic pe el o solutie condyline si niste pastile pt imunitate isoprinosine..am tot citit pe net si am vazut k scrie k apar si in gat in urma sexului oral..sunt foarte speriata..va rog sa ma indrumati unde pot merge a-mi face analiza sa vad dak am si in gat..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: